Beko perakende atağını İzmir ile sürdürüyor

Avrupa’nın bir numaralı beyaz eşya markası Beko, İzmir’de açtığı 6 konsept mağaza ile perakende atağını hız kesmeden sürdürüyor. Üstün teknoloji ve şık tasarımlarıyla öne çıkan geniş ürün gamını konsept mağazaları ile Türkiye’nin dört bir yanında tüketicilerle buluşturduklarını belirten Arçelik A.Ş. Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, “En yenilikçi ve şık tasarımlı ürünlerimizi bir biri ardına açtığımız konsept mağazalarımızda tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ürün gamımızı konsept mağazalarımız aracılığıyla ülkemizin dört bir yanına ulaştırmayı hedefliyoruz. Her yıl mağazalarımızı yaklaşık 132 milyon müşterimiz ziyaret ediyor. Büyük önem verdiğimiz dijital dönüşüm ve imza attığımız ilklerle bu rakamı 200 milyona çıkarmayı amaçlıyoruz” dedi.

Beko perakende atağını İzmir ile sürdürüyor
02 Kasım 2016 - 13:06 'de eklendi ve 2297 kez görüntülendi.

Üstün teknoloji ile donatılan şık tasarımlı ürünleriyle Avrupa solo beyaz eşya pazarının lider markası olan Beko, Türkiye’de mağaza atağına devam ediyor. Beko, 28 Ekim-1 Kasım 2016 tarihlerinde İzmir’de Menemen, Çiğli, Karşıyaka ve Konak’ta 1, Menderes’te 2 olmak üzere 6 yeni mağazasını hizmete soktu. Beyaz eşyadan televizyona, bilgisayardan küçük ev aletlerine kadar bir birinden akıllı ürünlerin yer aldığı İzmir’deki yeni Beko mağazaları, kaliteli ve ulaşılabilir hizmet anlayışıyla tüketiciyle buluşuyor.

beko_2

Beko mağazalarının açılışına Arçelik A.Ş. Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, Beko Türkiye Satış Direktörü Oğuzkan Şatıroğlu ve Beko Bölge Satış ve Pazarlama Yöneticileri katıldı.

Geçtiğimiz günlerde de Ankara’da 5 yeni mağaza açan ve 9 mağazasını yenileyen Beko, konsept mağazalarıyla dünyadaki farklı pazarlardaki tecrübesini Türk tüketicisiyle buluşturuyor. Mağazaları ziyaret eden tüketiciler ürünleri deneyimleme fırsatı buluyor. Konsept mağazacılık anlayışıyla tasarlanan mağazalarda dijital görüntüleme alanlarının yanı sıra deneyim odaklı pişirme alanları da yer alıyor.

beko_3

Beko’nun İzmir’deki mağazalarının açılışında konuşan Arçelik A.Ş. Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, konsept mağazalarda tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıracak ve Beko’nun modern perakendecilik yaklaşımıyla müşteri deneyimini zenginleştirecek bir dönüşüm yaşadığını söyledi. Dinçer: “En yenilikçi ve şık tasarımlı ürünlerimizi bir biri ardına açtığımız konsept mağazalarımızda tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ürün gamımızı konsept mağazalarımız aracılığıyla ülkemizin dört bir yanına ulaştırmayı hedefliyoruz. Her yıl mağazalarımızı yaklaşık 132 milyon müşterimiz ziyaret ediyor. Büyük önem verdiğimiz dijital dönüşüm ve imza attığımız ilklerle bu rakamı 200 milyona çıkarmayı amaçlıyoruz” dedi.

Avrupa pazarında son 7 yılda en çok büyüyen marka olan Beko, solo beyaz eşya pazarında lider konumda bulunuyor. İngiltere ve Polonya’da toplam pazarda lider, Fransa’da solo pazarın lideri olan Beko, Beşiktaş ve FC Barcelona’nın da resmi sponsoru.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER