MarkaWorld.com

BEBEKLERİN ORGANİK OYUNCAĞI ‘‘İLK ARKADAŞIM’’

BEBEKLERİN ORGANİK OYUNCAĞI ‘‘İLK ARKADAŞIM’’
09 Aralık 2015 - 15:24 'de eklendi ve 1992 kez görüntülendi.

Doğal bebek ürünleri markası BabyNEO, organik kumaştan ürettiği “İlk Arkadaşım” oyuncağı ile bebeklerin uykuya geçişini kolaylaştırıyor. Ebeveynlerin kokusunu alan yüzde 100 organik oyuncak, bebeklerin uyku esnasında kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı oluyor.

baby_neo_2

Diş çıkarılan dönemde elindeki her şeyi ağzına götüren bebekler için oynadıkları oyuncaklar da önem taşıyor. BabyNEO, yüzde 100 organik pamuktan ve baş kısmı dolgusunu yüzde 100 pamuktan ürettiği “İlk Arkadaşım” oyuncağıyla bebeklerin oyun zamanlarını sağlıklı ve eğlenceli kılıyor. Zararlı madde içermeyen BabyNEO organik oyuncak, bu dönemde her şeyi ağızlarına atmaya hevesli bebekleri zararlı kimyasallardan uzak tutuyor.

Anne kokusu ile uyuyan bebekler

Anne veya babalar BabyNEO’nun organik oyuncağını birkaç gün tenlerine yakın tutarak bu ürüne kendi kokularını geçiriyor. Anne ya da babanın kokusunu alan BabyNEO organik oyuncak, bebeklerin kendilerini güvende hissederek, rahat bir uyku geçirmelerine yardımcı oluyor. BabyNEO organik oyuncak, baş kısmının yarı sert özelliğiyle bebeklerin tutma ve kavrama becerisini geliştirmesine yardımcı olurken, bebeklerin daha güvenli bireyler olarak yetişmesine de katkıda bulunuyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER