MarkaWorld.com

BAYMAK’TAN SATIŞ VE PAZARLAMA EKİBİNE EĞLENCE DOPİNGİ

BAYMAK’TAN SATIŞ VE PAZARLAMA EKİBİNE EĞLENCE DOPİNGİ
23 Ekim 2015 - 13:31 'de eklendi ve 1863 kez görüntülendi.

Baymak Satış ve Pazarlama ekibi bol eğitimli, bol bilgili ve bol eğlenceli dakikaların yaşandığı bir çalıştay geçirdi.

baymak

18 Eylül-20 Eylül 2015 tarihinde Baymak’ın Satış ve Pazarlama ekibi için organize ettiği eğitim ve motivasyon toplantısı Kocaeli The Ness Thermal Otel’de gerçekleşti.

18 Eylül Cuma günü ekip olarak otele giriş yapan çalışanlar, 3 gün boyunca 9:30-16:00 arası Management Center Türkiye’nin en önemli eğitimcilerinden Ufuk Kılıç’tan bayi yönetimi ve satış teknikleri eğitimi aldılar. Buna ek olarak iletişim ve takım çalışması temalı konular da eğitim konuları arasındaydı. Öğrendikleri yeni bilgiler ışığında uygulamalı olarak aktif katılım da sağlayan Baymak Satış&Pazarlama ekibi, eğitimler boyunca oldukça keyifli dakikalar geçirdi.

Boş zamanlarında otelin sunduğu olanaklardan da faydalanan Baymak çalışanları termal havuzlardan yararlandılar ve farklı aktiviteler yaptılar.

İkinci günün akşamı özel olarak düzenlenen Karaoke gecesi ise Baymak içinde bilinmeyen yeteneklerin keşfedildiği gece oldu.

3 günde hem öğrendiklerini hem de eğlendiklerini belirten çalışanlar, bundan sonraki sürece tam enerji ve motivasyonla devam edeceklerini söylediler.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER