MarkaWorld.com

Banyonuzda değişiklik mi istiyorsunuz?

Banyolarında fark yaratmak isteyen kullanıcılara stiliyle göz kırpan Creavit Stilo armatür serisi beyaz rengin canlı renklerle kombinasyonuyla oluşturulan modern bir çizgide kullanıcılarıyla buluşuyor. “Banyolarda hem canlı, hem uyumlu nasıl olunur? ” sorusuna cevap olarak boy gösteren Creavit Stilo serisinin silikon kılıflarının renkleri de kullanıcının zevkine göre değiştirilebiliyor. Mavi, mor, gri ve siyah silikon kılıf seçenekleri bulunan ürünler, seramik disk kartuşu özelliğiyle de uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. Banyo ve lavabo armatürü olarak tasarlanan serinin oynar kumanda kolları ile sıcak-soğuk su ayarlama özelliği bulunuyor.

Banyonuzda değişiklik mi istiyorsunuz?
22 Eylül 2016 - 15:47 'de eklendi ve 1720 kez görüntülendi.

Creavit ürün yelpazesine yeni dahil ettiği bu dinamik ve renkli ürün banyolarında sürekli değişiklik arzu eden kullanıcılar için küçük dokunuşlarla fakat fark yaratan dekorasyon önerileri sunuyor.

stilo_2

Mavi silikon kılıf ile banyoda kullanabileceğiniz mavi bir havlu, mor silikon kılıfı ile kullanabileceğiniz tezgahınızın kenarındaki morlu-pembeli yapay şirin bir çiçek, siyah kılıflı armatürünüzün yanına yerleştireceğiniz siyah bir sabunluk küçük dokunuşlarla banyonuzun atmosferini istediğiniz zaman değiştirebilmenizi sağlayacak.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER