MarkaWorld.com

BANYONUZA TEKNOLOJİ KATIN

BANYONUZA TEKNOLOJİ KATIN
13 Kasım 2015 - 16:31 'de eklendi ve 1895 kez görüntülendi.

Fonksiyonelliği ve tasarımlarıyla banyolarda fark yaratan Geberit, Sigma70 ve Sigma80 kumanda kapakları sayesinde banyoları teknoloji ile buluşturuyor.

sigma_2

Kumanda kapakları her modern banyonun görünümü ve fonksiyonu açısından büyük öneme sahip. Geberit Sigma70 ve Sigma80 kumanda kapakları modern tarzlarıyla mekana mükemmel ve estetik görünüm getirirken, teknolojik ve fonksiyonel banyolar yaratılmasını sağlıyorlar.

Siz de küçük dokunuşlarla banyonuzda bir farklılık yaratmaya ne dersiniz?

Sürecin başlaması için elinizin dalgası yeterli

Cam yüzeyi ve led ışıklarıyla fark yaratan Sigma 80, dokunmaya gerek kalmadan, sadece elinizin dalgasıyla deşarj sürecini başlatıyor. Siyah ve aynalı cam olmak üzere 2 farklı yüzey seçeneği sunan Sigma80 kumanda kapağı, deşarjı başlatan düğmeler yerine 2 farklı boyda ışık alanına sahip. 5 farklı renk alternatifine sahip led ışıklar sayesinde banyolar renklerin dansıyla buluşuyor.

Mavi, tukuaz, yeşil, fuşya ve turuncu olmak üzere 5 farklı led ışık seçeneği ile her zevke uygun alternatifler sunan Sigma80, dokunmaya gerek kalmadan deşarj özelliği sayesinde hijyen konusunda hassas olan kullanıcıları da tatmin ediyor. Kapak temizliği sırasında geçici olarak tüm fonksiyonlarını kapatan Sigma80, size daha kolay temizlik imkanı sağlıyor.

sigma_3

Banyolara ince dokunuş

Geberit’in tabletten ilham alarak tasarladığı ödüllü Sigma70 serisi ise inceliğiyle benzerlerinden ayrılıyor. Duvardan sadece birkaç milimetre uzaklıkta duran ve yüzeyin üzerinde yüzüyor hissi veren, camdan veya paslanmaz çelikten üretilen Sigma70 serisi, tasarımıyla banyolara yeni bir soluk getiriyor. İleri teknoloji ile üretilen seride, elektrik bağlantısı veya pile gerek duymaksızın, yumuşak bir baskıyla harekete geçen servo hidrolik sistem deşarj sürecini başlatıyor.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER