MarkaWorld.com

Banyo mimarisine değer katan tasarım Geberit Sigma50

Tasarım ve modern banyo sistemleriyle banyo mimarisini yeniden yorumlayan Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sigma50 ile banyolarda devrim yaratıyor. Endüstriyel Tasarımcı Christoph Behling’in yeniden tasarladığı Sigma50, zarif ve pürüzsüz tasarımıyla büyük beğeni topluyor.

Banyo mimarisine değer katan tasarım Geberit Sigma50
25 Ağustos 2016 - 13:52 'de eklendi ve 1800 kez görüntülendi.

Modern banyoların yaratıcısı Geberit, cam, krom ve paslanmaz çelik kullanarak tasarladığı Sigma50 serisiyle banyolarda devrim yaratmaya devam ediyor. Son teknoloji kullanılarak tasarladığı Sigma50 kumanda kapaklarıyla kullanıcısına farklı renk ve malzeme alternatifleri sunan Geberit, banyosunda kendi kimliğini yaratmak isteyen kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Kusursuz şıklık…

Yüksek kaliteli malzemenin, birinci sınıf işçilik ve modern şıklıkla birleştiği tasarım harikası Sigma50 kumanda kapakları, banyosunda kalite ve zarafeti eksik etmek istemeyenlerin ilk tercihi oluyor.

geberit_2

Özel tasarım…

Zarif ve pürüzsüz tasarıma sahip Sigma50, cam, krom ve paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan çerçevesiz yeni tasarımı sayesinde duvarların pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını olanak tanıyor. Çift kademeli deşarj sistemi ve çinko döküm kumandasıyla banyonuzda yeni bir ışık getirecek olan Sigma50, beyaz, siyah, toprak rengi ve krom gibi farklı renk ve yüzey alternatifleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER