MarkaWorld.com

Balık gözü güvenlik kameraları ile hiçbir nokta gözden kaçmayacak

Avigilon’un yeni kamera modeli Fish Eye, hiçbir kör nokta bırakmadan, yüksek çözünürlüklü, 360 derecelik görüntü sağlıyor. Canlı ve kayıtlı görüntüler üzerinden zoom in yapıldığında görüntü kalitesi bozulmuyor, tüm detaylar net olarak görünüyor.

Balık gözü güvenlik kameraları ile hiçbir nokta gözden kaçmayacak
11 Kasım 2016 - 13:32 'de eklendi ve 1497 kez görüntülendi.

Türkiye distribütörlüğü Y3K’nın üstlendiği, 6 ve 12 megapixel olarak iki ayrı modeli bulunan Avigilon Fish Eye, tek bir kamera ile daha geniş alanları görüntüleme imkanı veriyor. Bu şekilde hem uygun maliyeti hem de kolay montajı ile öne çıkıyor.

Minimum bant genişliği, maksimum görüntü kalitesi

Patentli Lightcatcher teknolojisi ile: hem iç hem de dış mekanda düşük ışık koşullarında çok iyi görüntü perfomansı sunuyor. Bunu yaparken de minimum bant genişliği kullanıyor ve minimum depolama birimine ihtiyaç duyuyor. Avigilon Fish Eye kamera, IP66 ve IK10 sertifikaları sayesinde darbeye ve zorlu hava koşullarına karşı da oldukça dayanıklı olduğundan dış mekanda da rahatlıkla kullanılıyor.

Keskin görüş yeteneği ile otomatik algılama seviyesi

Smart Infrared özelliği sayesinde Avigilon Fish Eye yaklaşan bir objenin mesafesine göre aksiyon

alıyor. Kameranın algıladığı görüntü ve harekete göre IR aydınlatmanın seviyeleri değişkenlik

gösteriyor. Bu teknoloji sayesinde, IR aydınlatma sadece görüntü alınması hedeflenen yere

yoğunlaşıyor ve görüntüyü daha net bir şekilde sunuyor.

Dewarp özelliği ile 360 derecelik görüntü alanı içinde mükemmel odaklama yeteneği

Avigilon Fish Eye’ın Dewarp özelliği ile, kuş bakışı olarak 360 derecelik görüntü alanı içerisinde istenilen nokta hedeflenerek, görüntü kalitesinden ödün vermeden ilgili noktaya odaklama yapılabilir. Bu sayede, izleme yapılan alanda Sanal PTZ etkisi yaratılarak her bir bölümü ihtiyaca göre izlenebiliyor.

Perakendeden plazalara, bankalardan şantiyelere geniş kullanım alanı

Geniş alanları tek kamera ile kontrol etme imkanı sunan Avigilon Fish Eye’ın, oldukça geniş bir kullanım alanı var. Şık tasarımı ile özellikle perakende sektörünün ilgisini çeken bu ürün aynı zamanda fabrika, plaza, banka gibi geniş alanlarda tek kamera maksimum alanın izlenmesini sağlıyor. Özellikleri sayesinde dış mekanda da kullanıma uygun olan Avigilon Fish Eye’in bir diğer kullanım alanı da şantiyeler. Yüksek vinçlerin ya da direklerin üzerine yerleştirilebilen Avigilon Fish Eye kameralar şantiye alanında 7 gün 24 saat kayıt alma olanağı sağlıyor.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER