MarkaWorld.com

AppStore’un favori uygulamaları arasında yer alan Mimar Benim yeni versiyonuyla yayında

Sektörde bir ilk olarak hayata geçirilen, AppStore’un favori uygulamaları arasında yer alan Mimar Benim; son teknoloji fonksiyonları, yepyeni özellikleri, en trend renk ve kartelaları ile yaşam alanlarınızın rengini belirlemeyi sizler için çok daha kolay hale getiriyor.

AppStore’un favori uygulamaları arasında yer alan Mimar Benim yeni versiyonuyla yayında
07 Kasım 2016 - 15:18 'de eklendi ve 1804 kez görüntülendi.

illi Boya’nın mobil devrimi “Mimar Benim” uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkânı sunuyor. En son teknolojilerle geliştirilen renklendirme modülü sayesinde sektörde bir ilk olan “Mimar Benim”, kullanıcıların yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alarak gerçeğe en yakın şekilde boyamasına olanak sağlıyor.

Gerek görselleri, gerek içeriği, gerek kullanımı açısından Türkiye’nin en çok beğenilen uygulamaları arasında yer alan ve AppStore’un favori uygulamaları arasında bulunan “Mimar Benim”, yaşam alanlarının kolayca ve istenildiği gibi renklendirilmesine imkân tanıyor.

filli_5

Mimar Benim’in Yeni Versiyonuyla Yaşam Alanlarının Renkleri Belirlemek Çok Kolay…

Yepyeni özellikleri sayesinde çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yaşam alanlarının yeni renkleriyle görüldüğü uygulamada, yüzlerce renk alternatifinden kolayca faydalanılabiliyor. Mimar Benim aynı zamanda renk uzmanları tarafından önerilen renk tarzları ile uyumlu renklerin denenmesine de olanak sağlıyor.

“Mimar Benim” uygulaması, kullanıcıların tercih ettiği dört renklendirme alternatifini kolaj yaparak sosyal medya mecralarında paylaşma ve arkadaşlarından fikir alma imkanı da sunuyor. Ayrıca projenin öncesi, planlanan hali ve uygulama sonrasındaki hali  fotoğraf olarak paylaşılabiliyor.

Filli Boya’nın getirdiği mobil yenilik ile yaşam alanların yaratılmasında kolaylık sağladığı “Mimar Benim” uygulaması online ve offline olarak kullanılabiliyor.

filli_4

Beğendiğiniz renkler için ne kadar boya almanız gerektiğini hesaplayan basit “Boya Hesabı” modülü ve projeniz için hangi ürünleri ve malzemeleri ne kadar almanızı gösteren yardımcı “Alışveriş Listesi” sayesinde de ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada mevcut.

Mimar Benim uygulaması içinde yer alan “En Yakın Bayi” modülü sayesinde en yakın Filli Boya bayisinin iletişim bilgilerine ve yol tarifine de  hemen ulaşmak mümkün. Yardımcı asistan ve nasıl uygulanır videoları Mimar Benim kullanımı konusunda size yönlendirirken, akıcı flat tasarım özellikleri de yenilenmiş yapısının içinde uygulamaya farklılık katıyor.

Uygulama, ücretsiz olarak IOS için AppStore’dan https://itunes.apple.com/us/app/mimar-benim/id522765978?mt=8 adresinden, Android cihazlar için GooglePlay’den https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bos4apps.mimarbenim adresinden indirilebiliyor.

filli_3

Bol Ödüllü Mimar Benim, AppStore’un Favori Uygulamaları Arasında

İlk kez yayınlandığı 2012 yılından bu yana yüz binlerce kez indirilen “Mimar Benim”, Apple tarafından ‘En İyi 10 Türk Uygulama’ arasında gösterildi ve yenilenen yüzüyle AppStore’un favori uygulamaları arasında yer aldı.
Boya sektöründe ilk kez hayata geçirilen ücretsiz “Mimar Benim” uygulaması, “Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği” tarafından “En İyi Mobil Cihaz Uygulaması” kategorisinde sektörünün en beğenilen uygulaması oldu ve ödüle layık görüldü. Hollandalı mobil uygulama ölçümleme firması DISTMO’nun raporuna göre Android cihazlarda “Eğlence” kategorisinde “En Beğenilen Uygulamalar” arasında 2. sırada yer aldı. iPadlerde “En Çok İndirilen 10 Eğlence Uygulaması” kategorisinde 6. sırada yerini aldı. MMA Türkiye ve Digital Age’in  dergisinin “En Dikkat Çekenler” listesi dekorasyon kategorisinde en iyi uygulama ödülü aldı.

Ayrıca Digital Age dergisi Mobile Marketing Association Türkiye (MMA Türkiye) işbirliği ile gerçekleşen “Yılın En Dikkat Çekici Mobil Uygulamaları” araştırmasında boya kategorisinde 1. oldu.

filli_2 

Bilgi Notu:

Mimar Benim V4 ile Birlikte Gelen Yenilikler…

· Mimar Benim’in yeni versiyonu flat tasarım ve en son teknolojiyle yenilenerek geliştirildi.

·  Yaşam alanlarınızda yüzlerce renk alternatifinin nasıl göründüğünü çok kolay ve hızlı bir şekilde görebilir, tercihinizi yüzlerce renk sunan Renxmatik renk kartelası ile size özel renk tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Renk tercihinizi Tarzınıza Göre Renk önerilerinden de seçebilirsiniz.

· Tercih ettiğiniz dört renklendirme alternatifini kolaj yapabilir, projenizi Öncesi, Planlanan ve Sonrası şeklinde kaydederek sosyal medya ağlarında paylaşabilirsiniz.

· “Boya Hesabı” fonksiyonuyla ihtiyaç duyduğunuz boya miktarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

· “Alışveriş Listesi” fonksiyonu ile projeniz için ihtiyaç listesi yapabilir ve bu listeyi size en yakın bayi adresi ile birlikte çıkış alabilirsiniz.

· Size En Yakın Filli Boya bayilerini kolayca görüntüleyip yol tarifi alabilirsiniz.

· Mimar Benim “Yardımcı Karakter” ile uygulamayı kullanmanızı kolaylaştıran ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

· Seçtiğiniz renklerin duvarlarınıza nasıl uygulanacağını konusunda size rehberlik edecek uygulama videolarına “Nasıl Uygulanır” bölümünden ulaşabilirsiniz.

· Mimar Benim uygulamasını hem çevrim içi hem çevrimdışı kullanmaya devam edebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda uygulamada yapılan güncellemeler gerçekleşecektir.

· Filli Boya’nın son haber ve kampanyalarını öğrenebilirsiniz.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER