MarkaWorld.com

Antika ve Sanat Müzayedesi 27 Kasım’da

Antika ve Sanat Müzayesi Türk resminin değerli sanatçılarının yer aldığı 27 Kasım Pazar günü Saat: 17:00’da Nişantaşı Antika ve Sanat Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Özel koleksiyonlardan oluşan müzayedede Bedri Rahmi Eyüboğlu, Nuri İyem, Alaettin Aksoy, İbrahim Balaban, Burhan Uygur, Nejad Melih Devrim, Cevat Dereli ve Ali Demir gibi bir çok değerli sanatçının eserleri satışa sunuluyor.

Antika ve Sanat Müzayedesi 27 Kasım’da
22 Kasım 2016 - 14:43 'de eklendi ve 2040 kez görüntülendi.

Müzayedenin en heyecan verici eserlerinden ilk kez satışa sunulan Nuri İyem’in nadir bulunan seramiği ve Bedri Rahmi’nin az bulunan Karabaş Dönemi eseri yer alacaktır. Müzayedede ayrıca Azade Köker’in 1982 yılında yaptığı bir eseri de yer alacaktır.

muzayede_2

Aşkın Önder tarafından yönetilecek olan Antika ve Sanat Müzayedesi’nde yer alacak olan eserler 27 Kasım Pazar gününe kadar Nişantaşı Antika ve Sanat Sergi Salonu’nda görülebilir.

muzayede_3

Maçka Caddesi No:29 Nişantaşı İstanbul adresinden müzayede katalogunu temin edebilir veya www.antikavesanat.com sitesinden online kataloga ulaşabilirsiniz. İletişim : 0212 219 08 50

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER