MarkaWorld.com

ANKRAJ UYGULAMALARI İÇİN HİLTİ’DEN YENİ ÇÖZÜM

ANKRAJ UYGULAMALARI İÇİN HİLTİ’DEN YENİ ÇÖZÜM
09 Aralık 2015 - 11:54 'de eklendi ve 2462 kez görüntülendi.

Hilti, günlük ankraj uygulamalarına kolaylık getiren yeni HIT HY-170 Kimyasal Dübel ürününü piyasaya sundu. Sağlık ve güvenlik standartları baz alınarak üretilen Hilti HIT HY-170 Kimyasal Dübel, ETA (Avrupa Teknik Onayı) tarafından onaylı performansıyla maksimum güvenlik sunuyor.

hilti_3

İnşaat ve el aletleri sektörünün jenerik markası Hilti, yeni HIT HY-170 Kimyasal Dübel ürünüyle sektöre yepyeni bir çözüm sunuyor. Bu çok yönlü ve VOC (Uçucu Organik Madde) içermeyen kimyasal dübel, farklı ana malzemeler üzerinde ve geniş sıcaklık aralığında eşsiz güvenilirlik sağlıyor. Sağlık ve güvenlik standartları göz önüne alınarak özel olarak üretilen Hilti HIT HY-170 Kimyasal Dübel, ETA tarafından onaylı performansıyla maksimum güvenlik için tercih sebebi.

hilti_2

Farklı uygulamalara onaylı çözüm

Hilti HIT HY-170 Kimyasal Dübel, ankraj dizaynının gerekli olmadığı durumlarda güvenlik, kullanım kolaylığı ve güvenilirlik için optimum fayda sağlıyor. ETAG (Avrupa Teknik Onay Klavuzu) 001 kısım 5’e göre 2 farklı sıcaklık aralığında, çatlaklı ve çatlaksız betonda standart ankraj elemanları ile onaylı olan HIT HY-170 Kimyasal Dübel, sistem ETAG 029’a göre dolu ve boşluklu tuğlalarda, ayrıca EAD (Avrupa Değerlendirme Dokümanı) 330087-00-0601’e göre filiz ekimi uygulamaları için de onaylı olmasıyla dikkat çekiyor. Hilti HIT HY-170 Kimyasal Dübel, metal merdiven, korkuluk, gölgelik ya da boru montajından dolu-boşluklu tuğlaya yapılan ankrajlara ya da filiz ekimlerine kadar bütün uygulamalarda rakipsiz çok yönlülük sunuyor.

Hilti’nin kapsamlı uygulama tabancaları, ankraj rotları ve tuğla ankraj aksesuarları ile uyum gösteren Hilti HIT HY-170 Kimyasal Dübel, minimum kimyasal ile maksimum ankraja olanak sağlıyor.

hilti_4

Kontrollü uygulama…

Kimyasal dübel uygulamalarında kullanılan Hilti’nin HDE 500-A Akülü Uygulama Tabancası, hızlı ve ekstra efor gerektirmeyen uygulamaya imkan tanıyor. Kimyasal dozaj kontrolü sağlayan Hilti HDE 500-A Akülü Uygulama Tabancası, bu dozaj ayarlama fonksiyonu sayesinde sıkılacak kimyasal miktarını en doğru şekilde ayarlamayı mümkün kılıyor.

 

yapionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER