MarkaWorld.com

ANKAmall Müzik Atölyesi eğitime başladı

Çocuklar sanatla, müzikle tanışacak; sahneye ilk adımlarını ANKAmall’da atacaklar…

ANKAmall Müzik Atölyesi eğitime başladı
15 Kasım 2016 - 12:21 'de eklendi ve 1468 kez görüntülendi.

Ankara’nın en büyük alışveriş merkezi ANKAmall’da çocuklara müzik sevgisini aşılamayı, ilgisi olan çocukları müzik alanına yönlendirmeyi ve çeşitli faaliyetlerle sosyalleşmelerini amaçlayan Müzik Atölyesi eğitimleri başladı.

ankamall_2

Alışveriş merkezi içerisinde yer alan ANKAmall Müzik Stüdyosu’nda yapılan derslerde çocuklar farklı oyunlar eşliğinde müzik ile ilk kez profesyonel anlamda ilgilenerek çeşitli derslerin ardından eğitimlerini tamamlayacaklar. Özel eğitmenler eşliğinde verilen eğitimlere katılan çocuklardan yetenekli olanların ise yine eğitmenlerin müzik alanına yönlendirmesiyle müzik eğitimine devam etmesi sağlanacak.

7-12 yaş aralığındaki çocukların başladığı eğitim süreci, nefes egzersizleri, drama ve oyun aktiviteleriyle ekip ruhunun güçlendirilmesini sağlarken çocukları kaynaştırıyor, sosyalleşmelerine de katkı sağlıyor.

ankamall_3

Yılbaşında konser verecekler

Miniklerin müzikle olan bağlarının güçlendirilmesinin de hedeflendiği eğitimler yılbaşına kadar her Cumartesi günü ANKAmall Müzik Stüdyosu’nda gerçekleştirilmeye devam edecek. Ayrıca buradaki eğitimlerinin ardından minikler yılbaşında alışveriş merkezi içerisinde kurulacak olan özel sahnede eğitmenleri eşliğinde konser verecekler.

ankamall_4

Çocukları eğiten ve eğlendiren aktivitelerle onların gelişimine büyük katkı sağlayan ANKAmall, müzik atölyesi ile anne babaların da gözdesi oldu. Çocuklarını AVM’ye getirerek başvurularını gerçekleştiren anne, babalar şimdi başlayan eğitim programı ile çocuklarını sanatla tanıştırmanın mutluluğunu, yılbaşında yapılacak konserin de heyecanını yaşıyorlar.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER