MarkaWorld.com

ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI 27. KEZ GERÇEKLEŞTİ

ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI 27. KEZ GERÇEKLEŞTİ
21 Ocak 2016 - 17:41 'de eklendi ve 1904 kez görüntülendi.

Enerji sektörünün lideri Aksa Jeneratör’e fuarda yoğun ilgi gördü.

Antalya Expo Center’da 13-16 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen Anfaş Otel Ekipmanları “Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı” 408 yerli ve yabancı katılımcı firmaya ev sahipliği yaparak, 27’nci kez Türkiye’den ve dünyadan binlerce profesyoneli bir araya getirdi.

aksa_2

27 yıldır konaklama ve ağırlama ekipmanları sektörünün en büyük organizasyonlarından biri olan Hotel Equipment Fuarı, 13-16 Ocak 2016 tarihleri arasında 3 bin 500’ün üzerinde markanın katılımıyla gerçekleşti. Konaklama ve ağırlama sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm ürün gruplarının sergilendiği fuara enerji sektörünün lideri Aksa Jeneratör de katıldı.

Yurtiçi ve yurtdışından sektöründe öncü firmaların katıldığı fuarda Aksa Jeneratör, konaklama ve ağırlama sektörü için son teknoloji ürünlerini sergiledi. Bu yıl 27’ncisi düzenlenen ve turizm sektörünün en büyük markalarını bir araya getiren Anfaş Hotel Equipment Fuarı ile ilgili olarak Aksa Jeneratör Genel Müdürü Alper Peker şunları söyledi: “Bu yıl 27’ncisi düzenlenen Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda daha önceki yıllarda olduğu gibi Aksa Jeneratör olarak yerimizi aldık. Müşteri memnuniyetini merkez alan yaklaşımımızı katılımcılara aktarma şansını yakaladık. Aksa Jeneratör olarak yenilikçi teknolojilerimizin temelinde, Aksa Jeneratör kullanıcılarına verdiğimiz hizmetin kalitesi yer alıyor. Fuarlar, ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışından her kesime ulaştırmanın yanı sıra vizyonumuzu anlatmamız açısından da büyük önem taşıyor. Sektörün nabzını tutma, gelişmeleri yakından takip etme ve yeni iş fırsatları yakalama açısından da fuarlarda yer almaya özen gösteriyoruz. Aksa Jeneratör’ün sesini her fırsatta duyurmaya devam edeceğiz” . 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER