MarkaWorld.com

Altınbaş’tan pırlanta gibi aşkınıza özel kampanya

Aşkın ve bağlılığın bir ömür boyu sembolü olma özelliğini taşıyan pırlanta, Altınbaş’ın usta ellerinde zarafet ve ışıltı ile hayat buluyor. Altınbaş, pırlanta gibi aşkınıza pırlanta gibi kampanya ile 1990 TL’ye hem tektaş hem de beştaş pırlanta sahibi olmanızı sağlıyor.

Altınbaş’tan pırlanta gibi aşkınıza özel kampanya
21 Kasım 2016 - 8:00 'de eklendi ve 3962 kez görüntülendi.

Pırlanta, 15. yüzyıldan bu yana aşkın en güzel hediyesi olma özelliğini simgelerken, gelinlerin de vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Altınbaş, aşkın ve evliliğin sembolü olan tektaş ve en iyi kombin seçeneği olan beştaşı ulaşılabilir kılmak adına “Pırlanta Aşkına” mottosuyla mücevher severleri heyecanlandıracak bir kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında beştaş ve tektaş pırlanta yüzükleri 1990 TL’ye mücevher sevenlerin beğenisine sunuluyor. Dileyen mücevher tutkunları beştaş ve tektaşı ayrı olarak da uygun fiyatlara sahip olabilecek. 1 karat efektinde olan beştaş pırlantasını 1090 TL, sonsuzluğu ve bağlılığı vurgulayan 0,40 karat efektinde tektaş pırlantayı ise 900 TL’den satışa sunuyor.

altinbas_2

Altınbaş klasiklerinden olan, her bütçeye uygun çeşitli fiyat aralığına sahip birbirinden farklı tasarımlarla beştaş ve tektaş seçenekleri de sevenleri ve mücevher tutkunlarını bekliyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER