MarkaWorld.com

Aksa Jeneratör Afrika’da yerini sağlamlaştırıyor

Dünyanın ilk 5 jeneratör üreticisinden biri olan ve 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren Aksa Jeneratör, uluslararası firmaları ve ziyaretçileri bir araya getiren Electra Mining Africa fuarına katıldı. 12-16 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleşen fuar, elektrik ve elektronik, mühendislik, tasarım ve madencilik sektöründen 800’ün üzerinde firmayı ağırladı.

Aksa Jeneratör Afrika’da yerini sağlamlaştırıyor
21 Eylül 2016 - 10:34 'de eklendi ve 1641 kez görüntülendi.

Afrika pazarındaki etkinliğini sağlamlaştıran Aksa Jeneratör, iki yılda bir Johannesburg’ta gerçekleşen Electra Mining Africa Fuarı’nda yer aldı. Binlerce ziyaretçinin akın ettiği Electra Mining Africa Fuarı’nda elektrik ve elektronik, mühendislik, tasarım, madencilik, mermer ve doğal taşlar sektöründe 800’den fazla firma yeni teknolojilerini ve yeni ürünlerini sergiledi.

Yüzlerce makine ve ekipmanın canlı gösterilerle deneyimlendiği fuarda gerçekleşen seminer ve konferanslar da uluslararası yeni ilişkilerin kurulmasına imkan sağladı.

Afrika pazarında atılımlarına devam eden Aksa Jeneratör, katıldığı Electra Mining Africa Fuarı ile bölgedeki etkinliğini bir kez daha kanıtladı. Türkiye, Çin ve ABD’de de üretim tesisi ile birlikte Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam, Rusya, İngiltere, Dubai, Çin, Cezayir, ABD, Singapur, Irak ve Kazakistan’da ise satış ofisleri bulunan ve 160 ülkeye ihracat yapan Aksa Jeneratör, uluslararası birçok fuarda ön plana çıkmaya devam ediyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER