MarkaWorld.com

AGT, 2017 renk ve trendleri ile İntermob’da

Öncü ve yenilikçi kimliği ile mobilya bileşenleri sektörüne yön veren AGT, en yeni ve teknolojik ürünleriyle İntermob Fuarı’nda yerini aldı. Türkiye’nin yanı sıra 60’dan fazla ülkeye ihracat yapan, pazara sunduğu kaliteli ürünleriyle birlikte üretim kapasitesiyle de adını duyuran AGT, 2017’nin renk ve trendlerine yön veren ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

AGT, 2017 renk ve trendleri ile İntermob’da
25 Ekim 2016 - 9:41 'de eklendi ve 2378 kez görüntülendi.

AGT, trendlere yön veren yenilikçi ürünlerini 22-26 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İntermob 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Tenknolojileri fuarından sergiledi. Ahşap ve tasarımı teknoloji ile birleştiren, üretimde yenilikçi, güvenilir ve kaliteli ürünleri tüketicisi ile buluşturan AGT, 320 m2’lik standında, birbirinden farklı yeni renk, desen ve özelliklere sahip ürünlerini sergiledi.

agt_2

AGT, son kullanıcıyla buluşturduğu yeni ürünü AGT Parke’nin yanı sıra, UV lak kaplı üstün çizilmezlik dayanımı, yüksek parlaklığa sahip ürünü Power Gloss’u tüm renkleri ile ziyaretçilerin beğenisine sundu. İpeksi dokuşu ile mekanlara şıklığı getiren Soft Touch Duvar Paneli Serisinin yanısıra, AGT Panel Kolleksiyonuna yeni eklenen 20 farklı renk ve desenle dikkat çekti. 2017 renk kartelasında yerini alacak olan panel farklı renk ve desenler ziyaretçilerden tam not aldı.

agt_3

Sezonun trend renk ve desenleri, ahşap testere yüzey ve keten dokulardan oluşan MDF-LAM serisinde kullanan AGT, Montana, Keten Gri, Keten Vizon, Ozigo Bej ve Ozigo Kahve’yi de yurtiçi ve yurtdışı bayilere yeni sezon LAM renkleri olarak tanıttı.

agt_4

Dünyanın önde gelen fuarları arasında yer alan ve aynı zamanda Avrasya’daki en büyük fuar olan İntermob’da, AGT’nin her yıl en yeni ürünlerini ve zengin koleksiyonunu sunduklarını ifade eden Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Şubaşı; ”Bu yıl mobilya ve iç dekorasyondaki 2017 trendlerini AGT ürünleri üzerinden yorumlayacağımız güçlü bir konsept ile ziyaretçilerimizle buluşturduk. Önümüzdeki yıllarda da yine sektöre yön veren trend, renk ve tasarımlarımızla fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER