MarkaWorld.com

3M FARKLI VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER İÇEREN MİMARİ DEKORASYON ÜRÜNLERİ SUNUYOR

3M FARKLI VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER İÇEREN MİMARİ DEKORASYON ÜRÜNLERİ SUNUYOR
02 Kasım 2015 - 13:37 'de eklendi ve 1720 kez görüntülendi.

3M, YEM “2D1 Tasarım Toplantıları- Kimlik Değiştiren Yapılar” etkinliğine sponsor oldu.
3m_yem_1

3M bu yıl Türkiye’de mimarlık, iç mimarlık ve tasarım disiplinlerinin önde gelen temsilcilerini yıl boyunca buluşturan en önemli etkinlikleriden bir olan YEM “2D1 Tasarım Toplantıları- Kimlik Değiştiren Yapılar” etkinliğine sponsor oldu. 27 Ekim’de düzenlenen toplantıya katılan 3M Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazar Geliştirme Müdürü Ziya Özgökalp, yaptığı konuşmada 3M’in, alanında farklı ve yenilikçi çözümler içeren DI-NOC Dekoratif Kaplamalar ve Fasara Dekoratif Cam Kaplamaları ana başlıkları altında sunulan mimari dekorasyon ürünleri hakkında bilgi verdi.

Özgökalp, farklı ahşap, metal ve doğal taş görünümüyle 500’den fazla desen seçeneği bulunan DI-NOC™ Dekoratif Kaplamaların doğal malzeme etkisi yaratan zengin bir ürün yelpazesi sunduğunu belirtti. Suya, kire ve yıpranmaya karşı direnç gösteren DI-NOC™ Dekoratif Kaplamaları kolayca uygulanabiliyor, onarım için mevcut yüzeylerde kullanılarak işgücü e maliyetini azaltıyor ve zaman kazandırıyor. Doğal malzemelere benzerliği sayesinde estetik bir görünüm sunuyor.

3m_yem_2

3M™ Fasara™ Cam Filmlerin ise buzlu, kesilmiş, kumlu, dokulu ve diğer farklı, kendinden desenli dekoratif cam desenlerinin, bir yandan ışığı yayarken diğer yandan içerisinin görünmemesini sağlayarak kapalı alanlarda ferah bir atmosfer yaratığını belirten Özgökalp, “Cam kapılar ve pencereler için ideal olan Fasara dekoratif cam filmleri, ayrıca konferans odaları, lobiler, satış ortamları, rezidanslar, ofisler, bina dışı pencereler, bölmeler ve verandalar için de cazip kullanım olanağı sağlıyor. Ürünler, 3M’in yapıştırıcı konusundaki uzmanlığı ile çok çeşitli cam yüzeylerde hızlı, doğru, güzel ve dayanıklı bir uygulama sunuyor” dedi.

 

yapionline_yatay_banner

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER