MarkaWorld.com

15.000 kullanıcıya erişen Workinton, ortak çalışmayı özendiriyor…

Dünyada çığ gibi büyüyen ve Co-Working diye tanımlanan Paylaşımlı Çalışma Alanlarının Türkiye’deki öncüsü Workinton, sunduğu hizmet kalitesini daha da artırmak için üye ve kullanıcılarının beklenti ve davranışlarını takip ediyor.

15.000 kullanıcıya erişen Workinton, ortak çalışmayı özendiriyor…
18 Kasım 2016 - 13:58 'de eklendi ve 3443 kez görüntülendi.

Toplam 9000 m2 alanı ve 13 şube sayısı ile ortak çalışma alanı sektörünü oluşturan tüm oyunculardan her alanda daha fazla büyüklüğe sahip olan Workinton, kayıtlı 15 bine yakın ortak çalışma alanı üyesine hitap ediyor. Bunun yanı sıra 2 bine yakın büyük ve orta ölçekli firma ile ‘startup’ lara da ev sahipliği yapan Workinton, bünyesinde kurduğu Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) birimini geliştirerek ofis çalışanlarına daha nitelikli hizmetler sunmayı amaçlıyor.

workinton_2

Workinton CRM ekiplerinin derlediği verilere göre Workinton şubelerinde bir yılda 2.5 ton kahve tüketiliyor. Daha özgür, daha katılımcı ve birlikteliğe inanan Workinton kullanıcıları, ortak çalışma alanlarında ortalama 5,5 saat vakit geçiriyor.

workinton_3

Her gün bine yakın kullanıcının giriş çıkış yaptığı Workinton’da bulunan 150 toplantı odasında 2016 yılının Eylül ayına kadar 5 bin 384 toplantı gerçekleştirildi. Bu toplantılara 71 bin 469 kişi katılırken, toplantıları organize eden firma sayısı ise 697 olarak gerçekleşti.

workinton_4

Workinton Managing Director’u Pınar Massena, “Workinton, her kullanıcının değer kattığı bir yapıdır. Karşılıklı bir değer alışverişi var. Dolayısıyla her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilmek gibi bir misyonumuz var. Biz de üye ve kullanıcı sayımızı artırmak, onları daha verimli ve etkin çalışır hale getirmek için müşteri ilişkileri yönetimine ağırlık veriyoruz” dedi.

workinton_5

Pınar Massena, elde edilen verilerin dönemsel olarak kamuoyu ile paylaşılacağını, böylelikle Co-Working – Paylaşımlı Çalışma Alanları kullanıcılarının iş gelişimine katkıda bulunacaklarını da açıkladı.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER