MarkaWorld.com

YAŞAMLARA MUTLULUK KATAN HÄFELE ŞEHRİN EN İYİLERİNİ SEÇTİ

YAŞAMLARA MUTLULUK KATAN HÄFELE ŞEHRİN EN İYİLERİNİ SEÇTİ
11 Kasım 2015 - 10:30 'de eklendi ve 1772 kez görüntülendi.

Kısa sürede gayrimenkul sektörünün en prestijli organizasyonları arasında yerini alan “Sign of the City Awards”, 4 Kasım Çarşamba akşamı sahiplerini buldu. Şehrin en iyi gayrimenkul projelerinin yarıştığı etkinliğin sponsorları arasında Häfele yer aldı.

hafele_2

Hürriyet Gazetesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve kısa sürede Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından birine dönüşen “Sign of the City Awards” sahiplerini buldu. “Mutluluğa açılan kapılar” sloganıyla mekanlara tarz, konfor ve işlevselliği aynı anda sunan Häfele’nin de sponsorluğunu üstlendiği ödül töreni, inşaat ve gayrimenkul sektörünün en iyilerini bir araya getirdi. Bu yıl 101 farklı proje ile 140’ın üzerinde başvurunun yapıldığı “Sign of the City” kapsamında gayrimenkul projeleri 21 ayrı kategoride yarıştı.

“SEKTÖRDE KALİTEYİ YÜKSELTİYOR”

Uluslararası tecrübesiyle ilham veren tasarımlar hayata geçiren Häfele, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da “Sign of the City Awards”ın en büyük destekçilerinden biri oldu. Sign of the City Awards’ün kriterlerine bağlı olarak, sektörde kaliteyi yükseltmek adına önemli katkı sağladığına dikkat çeken Häfele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, “Bu yarışmada elemeye kalmak, kazanmak artık sektördeki herkes için önemli bir avantaj yakalamak anlamına geliyor” dedi.

hafele_1

HÄFELE İLE FARK YARATAN PROJELER

Häfele olarak en başından itibaren bu yarışmayı destekliyor olmanın onurunu yaşadıklarını dile getiren Uytun, şu değerlendirmelerde bulunuyor: “Sektördeki lider konumumuz sebebi ile ilerleyen yıllarda da bu yarışmanın gelişerek daha fazla ilgi odağı olacağına inanıyoruz. Gayrimenkul sektörüne de yeni bir soluk getireceği inancıyla, bu önemli etkinliğin bir parçası olmaktan gerçekten mutluyuz. Yurtdışına uzanan uluslararası çapta bir etkinlik olma yolunda önemli bir adım atıldı. Bu etkinlik, gayrimenkul alanında Türk tasarım ve üretim gücünü tüm dünyaya anlatma fırsatı veren güçlü bir platform oluşturacak.”

Öte yandan Häfele’nin estetik, renk ve stil uyumlu ürünleri ile fark yaratan projeler konusunda gayrimenkul şirketlerinin en önemli destekçisi olduğunu anlatan Uytun, bu farkın da şirketlere karlı ve hızlı satış olarak yansıdığını sözlerine ekliyor.

 

mobilyaonline_yatay_banner1

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER