MarkaWorld.com

Pandemide yıldızı parlayan karavanların dünyasını Karavanist’te keşfedin

Pandemide yıldızı parlayan karavanların dünyasını Karavanist’te keşfedin
22 Şubat 2021 - 14:44 'de eklendi ve 14739 kez görüntülendi.

Pandemi döneminde birçok insanın yeni yaşam alanı haline getirdiği karavanların en gözde modelleri, Tüyap’ın 3-11 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenleyeceği İstanbul Karavan ve Ekipmanları Fuarı Karavanist’te sergilenecek. İlk kez düzenlenecek Karavanist Fuarı’nda Crawler firmasının ürettiği 1 milyon TL değerindeki karavan da görücüye çıkacak. Instagram ve YouTube fenomenlerinin yanı sıra karavan sahibi olan Kenan Doğulu, Şevval Sam ve Pınar Altuğ gibi ünlü isimler de Karavanist’i ziyaret edecekler.

Pandemiyle birlikte doğa ile daha da bütünleştik.  Yaşam şeklimiz yeni normalle birlikte değişirken, kendimize ait nefes alabileceğimiz alternatifler de arıyoruz. Bu noktada birçok insanın karşısına ‘karavanlar’ çıkıyor. Kimileri karavan kiralıyor, kimileri satın almak için arayışlarını sürdürüyor.  Karavan dünyasının tüm hallerini görmek isteyenler ise Tüyap’ın 3-11 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenleyeceği İstanbul Karavan ve Ekipmanları Fuarı Karavanist’i sabırsızlıkla bekliyor.  İlk kez düzenlenecek olan Karavanist Fuarı, İstanbul Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

En gözde karavanlar sizi bekliyor

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen karavan ve ekipman üreticilerinin ürünlerini sergileyeceği fuarda, Hunter, Crawler, Zirve, Gergin Garage gibi firmaların en gözde ürünleri de ziyaretçilerle buluşacak. Fuarda sergilenecek karavanlar arasında Crawler firmasının ürettiği 1 milyon TL değerindeki araç da yer alıyor. Crawler Otağ 600, 4×4 kamyonlara uygulanmış bir karavan olarak hem yurt içi ve uluslararası uzun yolculuklar,  hem de endüstri ve askeri alandaki boşlukları doldurmak için dizayn edilmiş. Yatak odasından mutfağına kadar iç dizaynındaki her ayrıntı özenle tasarlanan bu karavan da fuarda meraklılarını bekliyor.

Ünlü isimlerin karavanlarına davetlisiniz

3-11 Nisan 2021 tarihleri arasında her gün 10.00 ila 20.00 saatlerinde ziyaret edilebilecek İstanbul Karavan Fuarı’nda karavanlara gönül vermiş ve karavanların özgür dünyasına tutkun olan ünlü isimlerle buluşmak mümkün olacak. Instagram ve YouTube dünyasının birçok fenomenin katılacağı Karavanist’te sanat ve müzik dünyasındaki ünlü isimlerin satın aldığı karavanlar da fuarda sergilenecek. Karavan sahibi olan Kenan Doğulu, Şevval Sam ve Pınar Altuğ gibi karavan sahibi ünlü isimler Karavanist’i ziyaret edecekler.

Fuarda kampçılıkla ilgili ürünler de var

Karavanist Fuarı, Tüyap Fuarcılık Grubu’nun katılımcı ve ziyaretçilerine sunduğu dijital çözümlerle ‘yeni nesil fuar’ anlayışıyla hibrit bir fuar olarak düzenlenecek. Sektör profesyonellerinin yanı sıra halka da açık olan Karavanist’te motokaravan, çekme karavan, van tipi karavan, özel amaçlı araçlar, mobil hizmet karavanları, ticari karavanlar ve seyahat römorkları sergilenecek. Ayrıca, karavan iç dekorasyon ürünlerinden güneş panellerine, uydu sistemlerinden,  duş ve su sistemlerine kadar karavan ve kampçılıkla ilgili birçok firmaların ürünlerine de fuarda yer verilecek. Fuarı gezenler, kamp çadırlarından kampçılık ekipmanlarına, bisikletlerden doğa sporları ekipmanlarına kadar insanı doğa ile bütünleştiren birçok ürün ve malzemeyi inceleme olanağı bulacak.

Karavanist’te neler sergilenecek?

Motokaravan, çekme karavan, van tipi karavan, özel amaçlı araçlar, mobil hizmet karavanları, ticari karavanlar, seyahat römorkları, çeki demiri, karavan camı, karavan iç dekorasyon ürünleri (yatak, tekstil vs.), karavan içi lavabo, duş ve su sistemleri, akü, lastik,  güneş panelleri, uydu sistemleri, kamp alanı yerleri, kamp çadırı, kampçılık ekipmanları, doğa sporları ekipmanları, bisiklet.

 Ekran Resmi 2021-02-22 14.25.48

Türkiye’de fuarcılık sektörü 1979 yılında, TÜYAP ile birlikte düzenli bir ticari faaliyet olarak ülkenin gündemine girmiştir. Kuruluşundan bugüne kadar hazırladığı 1.801 yurt içi ve 39 ülkede 197 yurtdışı fuar ile 127 ülkeden 331.643 firmaya hizmet vermiş ve 213 ülkeden 66.255.558 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşudur. TÜYAP Fuarcılık Grubu 500’ün üzerinde çalışanı ve 100’ü aşkın meslek örgütü ile uzun vadeli iş birlikleri yaparak, Türkiye’de sahip olduğu ve işlettiği 7 fuar merkezi ve 6 ülkede sahip olduğu uluslararası ofisi ile düzenli ihtisas fuarları hazırlamaktadır.

Yeni dönemde ‘ticaret için sağlık’ mottosuyla fuarlarını düzenleyen TÜYAP, Türk Standartları Enstitüsü’nün COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı şartlarını yerine getirerek TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazanan ilk ve tek fuarcılık şirketi olmanın sorumluluğuyla, dijital olanaklarını da seferber ederek hibrit fuarlar düzenlemeyi sürdürüyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER