MarkaWorld.com

Aşkınızı gülün eşsiz kokusuyla terapiye dönüştürün!

Aşkınızı gülün eşsiz kokusuyla terapiye dönüştürün!
01 Şubat 2021 - 10:31 'de eklendi ve 17286 kez görüntülendi.

SİNOZ’dan Sevgililer Günü’nde özel gül seti

Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla çiftlerin hediye telaşına SİNOZ romantik hediye seti sunuyor.Sevginin farkına varmak isteyenler, aşkınıSİNOZ doğal gül kokulu ‘Gül Bahçesi’serisiyleikiye katlıyor.

Sevgililer Günü ile birlikte sevdiklerinizi mutlu edecek hediyelerle şımartma zamanı yaklaşıyor.SİNOZ bu anlamlı günde hediye olarak sevdiklerinizi mutlu edecek gül kokulu koleksiyonuylaaşkınızı ikiye katlıyor. SİNOZ, sevginizi büyüleyici Gül Bahçesi Serisi hediye seti ile taçlandırıyor. Gül Bahçesi Serisi, gül kokularının bakımınıza eşlik edeceği özel ürünlerle dolu. Gül kokularıyla bezeli vücut peelingi, vücut spreyi, duş jeli, el kremi ve vücut losyonu ile etkileyici terapi sunuyor.

image002

İlhamı RomantikGül Bahçelerinden

Sinoz ‘Gül Bahçesi’ vücut bakım koleksiyonu romantik gül bahçelerinden ilhamını alanürünleriyle sevginizin farkına varmanızı sağlayacak. ‘Gül Bahçesi’ koleksiyonunda yer alan gülkokularıyla ferahlatan Sinoz Duş Jeli,Sinoz Vücut Peelingi, Sinoz Vücut Losyonu, Sinoz El Kremi ve Sinoz Vücut Spreyi ile aşkınız terapiye dönüşsün.

Evde bakım keyfini ritüele dönüştürmek isteyenler ise, FlowerTherapy mum ve oda kokusu ile gülün romantik notaları arasında kayboluyor.

Sinoz ile ilgili detaylı bilgi, ürünler ve kampanyalarawww.sinoz.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm koleksiyonlar özel hediye paketinde teslim edilmektedir.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER