MarkaWorld.com

Bu bahar COllAGEN UP ile 4 haftada baştan sona yenilenin!

Bu bahar COllAGEN UP ile  4 haftada baştan sona yenilenin!
17 Mart 2021 - 11:21 'de eklendi ve 10627 kez görüntülendi.

COllAGEN UP’ın sağlıklı cam şişesinde eşsiz lezzetiyle sunulan, etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış özel formülüyle 4 haftada sağlıklı saçlara, yenilenmiş bir cilde, güçlü tırnaklara kavuşmak mümkün.

Saçlarınızda bahar canlılığı: COllAGEN UP Hair

Türkiye’nin ilk saç kolajeni COllAGEN UP Hair ile 4 haftada dolgun, sağlıklı, parlak saçlara, güçlü tırnaklara kavuşun. COllAGEN UP Hair, saç dökülmesi ve tırnak kırılması problemi yaşayanlar ile saç ve tırnaklarını korumak isteyenler için ideal bir ürün. İçeriğindeki keratine ek olarak çinko, bakır, biotin ve farklı DNA sertifikalı bitki özleri içeren özel geliştirilmiş formüle sahip. Hücre yenilemeye, doku onarımına ve dolaşıma katkı sağlayan propolis ile antioksidan özelliğiyle vücut direncini artıran Mayıs papatyası içeriyor.

Cildinizde bahar tazeliği: COllAGEN UP Original ve COllAGEN UP Gold

25-35 yaş cildi için COllAGEN UP Original ile cildinizi henüz kolajen yıkımı başlamadan koruyun. COllAGEN UP Original’ın içeriğinde destekleyici olarak DNA sertifikalı bitki özlerinden cildin elastikiyet ve sıkılığını artırmaya ve nemlendirmeye yönelik İzlanda yosunu bulunuyor. Ayrıca vücutta var olan kolajen üretiminin artmasını sağlayan ve güçlü bir antioksidan olan Barbados kirazı içeriyor.

35 yaş üzeri cildi için Altın Kolajen COllAGEN UP Gold ile cildinizi kolajen yıkımının olumsuz etkilerinden kurtarın. Özel formülü ve DNA sertifikalı bitki özleriyle kırışıklık, selülit, kazayağı, elastikiyet, parlaklık gibi cilt ve tırnak sorunlarının giderilmesine kuvvetli destek sağlıyor. Vücuttaki kolajen üretimini artıran ve önemli bir antioksidan olan Barbados kirazı ekstraktının yanı sıra çok güçlü bir anti-aging fonksiyonuna sahip kır iğdesi içeriyor.

COllAGEN UP ürünlerinin üstün özellikleri:

  • Sadece 4 haftada etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış.
  • DNA sertifikalı bitki özlerine ve her biri farklı etkinlik sağlayan zengin bileşene sahip.
  • Vücudumuzda bulunan kolajenle aynı aminoasit sıralamasına sahip tip1 ve tip3 sığır kolajeni barındırıyor.
  • Şeffaf cam şişede direkt içime hazır olarak sunuluyor.
  • Özel geliştirilmiş lezzeti sayesinde, herhangi bir gıdaya katmak gerekmiyor.
  • Ecocert, Halal, Halal GER, Kosher, Kosher GER gıda ve sağlık sertifikalarına sahip.

 

COllAGEN UP yakında yeni formunu da sağlıklı güzelliğin hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

 

COllAGEN UP’ın üretici firması Epion Sağlık Hizmetleri A.Ş. sağlık, estetik, plastik ve rekonstrüftik cerrahi, yara bakim, takviye gıda alanlarında faaliyet göstermektedir. Alanında uzman doktor ve ekibi, ayrıca saha tanıtım kadrosuyla Epion sağlık, estetik, güzellik alanlarında çözümler üretmektedir.

Ekran Resmi 2021-03-17 11.01.02 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER