MarkaWorld.com

Ersa Online Mağaza’dan Hızlı ve Pratik Home Office Mobilya Çözümleri

Ersa Online Mağaza’dan Hızlı ve Pratik Home Office Mobilya Çözümleri
16 Şubat 2021 - 16:53 'de eklendi ve 15396 kez görüntülendi.

COVID-19 pandemisinin yarattığı en büyük değişimlerden biri, pek çok sektörün iş yapış biçimleri oldu. Farklı ölçeklerdeki kurumların evden çalışma sistemine hızlı adaptasyonu, yaşam alanlarında da yeni bir dönüşümü beraberinde getirdi. Ersa Mobilya, ofis mobilyasındaki 63 yıllık deneyimiyle “yeni normal” sürecinde yaşam alanlarına yönelik verimli, pratik ve tasarım odaklı çözümler sunuyor. Evdeki bu yeni kullanıcı deneyimine uyumlu home-office mobilya sistemleri, yaşam alanlarında hem düzenli hem de sağlıklı çalışmak isteyenler için birebir. Ersa Online Mağaza’ya özel indirim fırsatları ve hızlı teslimat avantajıyla, evinde konforlu ve şık çalışma alanı yaratmak isteyenler için pek çok alternatif bulunuyor.

 Fuji_Yukselir_Alcalir_Masa_Ersa_Mobilya

Fuji Yükselir-Alçalır Masayla Yeni Nesil Ergonomi

Ersa Mobilya’nın ürün tasarımında kullanıcı ergonomisine odaklı geliştirdiği yeni nesil çözümlerden biri olan Fuji yükselir-alçalır masa sistemi, kullanıcılara çalışırken hem hareket özgürlüğü hem de sağlıklı çalışma imkânı sunan bir alternatif. Laminat yüzeyli tablasının köşesinde yer alan mekanizmayla 72 cm’den 120 cm’e kadar yükseltilebiliyor. Uzun süre aynı pozisyonda kalmak, masa başında hareketsiz uzun süreler geçirmeyi önleyen Fuji, hassas ayar sistemi sayesinde kullanıcının kendisi için en uygun standardı belirlemesini sağlıyor.
Risus_Calisma_Koltugu_Ersa_Mobilya

Konforlu Oturum ve Bel Sağlığına Destek: Risus
Bel sağlığını korumak, çalışma koltuğu seçimindeki en belirleyici etkenlerin başında geliyor. Klasiğin gücünü modern bir tasarım anlayışıyla yorumlayan Risus çalışma koltuğu, 3D kolçak ayarı, bel desteği ve kişiye özel ayarlanabilen font derinliği gibi teknik özellikleri sayesinde kullanıcılara konforlu bir oturum sunuyor. Oturma minderinin kavisli bitişleri rahatlık hissini üst seviyeye taşırken, kıvrımlı sırt tasarımı bel desteğini güçlendiriyor.

Scrol_Puf_Ersa_Mobilya_2

Scroll Puflarla Renkli Dinamizm

İç mekanda tercih edilen renklerin yarattığı pozitif etkiden yararlanmak için home-office alanlarda da renkli tamamlayıcılar tercih edilebilir. Ece Yalım Design Studio imzası taşıyan Scroll puf, tasarım detaylarıyla bulunduğu mekâna dinamizm katıyor. Sade formunun beraberinde oturma yüzeyindeki sarmal deseni sayesinde hipnotik bir etkiye sahip olan Scroll, Ersa Online Mağaza’da farklı boy ve renk alternatifleriyle yer alıyor.

Scrol_Puf_Ersa_Mobilya_4

Ersa Online Mağaza’ya Özel Fırsatlar

Yaşam alanlarında verimli çalışma köşeleri oluşturmak için hem görsel hem de işlevsel detaylar oldukça önemli. Seçilecek home-office mobilyaların malzeme kalitesinden tasarım çizgisine, işlevsel özelliklerden iç mekanla uyumuna kadar pek çok kriter söz konusu. Ofis mobilyasındaki 63 yıllık uzmanlığı, inovasyon ve tasarım anlayışıyla “iyi tasarım”ı yaşam alanlarındaki çalışma ihtiyaçlarına adapte eden Ersa Mobilya, shop.ersamobilya.com adresinden hizmet veren online alışveriş sitesiyle özel indirim ve fırsatlar da sunuyor. Uzaktan çalışma için verimli, kaliteli ve işlevsel home-office mobilyaları, kredi kartına 12 taksit, hızlı teslimat ve %35’e varan indirim avantajlarıyla Ersa Online Mağaza’da.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER