MarkaWorld.com

Küçük Alanlarda Büyük Konfor

Küçük Alanlarda Büyük Konfor
09 Şubat 2021 - 10:51 'de eklendi ve 15570 kez görüntülendi.

ARMİS’TEN YATAKLI KOLTUK SEÇENEKLERİ

 

Son teknolojik makine parkurunda ürettiği yatak, baza, başlık ve beyaz grubu tekstil ürünleriyle dikkat çeken Armis Yatak, hem yatak hem sandık hem kanepe olarak kullanılabilen Daybed, açılınca yatak olan çift kişilik Kuasar kanepe ve tek kişilik Kuasar koltuk ile konforu ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.

ARMIS YATAK_Kuasar Çift Kişilik Yataklı Koltuk2_3.834 TL.

Armis Yatak DayBed, döşemeli kumaş̧ kaplı yatağı ile rahat oturma ve gerçek bir yatak konforu sunarken 90×190 cm boyutu ile küçük alanlarda büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Sandıklı bazası ile tüm özel eşyalarınızı saklayabileceğiniz geniş̧ depolama alanına sahip, yastıkları kaldırıldığında tek kişilik yatağa dönüşen Armis Yatak DayBed, tasarımı ile yaşam alanlarına şıklık katarken ergonomik uyku konforunu sunan yatağı ile dikkat çekiyor. Dar mekanlarda konfor için tasarlanan Kuasar ise tek ve çift kişilik alternatifi ile pratik, fonksiyonel ve çözümcü yapısıyla yaşam alanını bir anda yatak konforuna dönüştürüyor. Açılınca 70x190cm ve 140x190cm yatak olan Kuasar tekli koltuk ve kanepe, küçük alanlarda büyük konfor sunuyor.

 

‘Mis gibi uyku’ deneyimi mottosuyla her zaman tüketicilerine en iyi kaliteyi, en yenilikçi ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunmak hedefi ile çalışmalarını sürdüren Armis Yatak’ın tüm ürünlerine size en yakın Armis Mağazalarından veya online satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

ARMIS YATAK_Kuasar Yataklı Koltuk 2.706 TL 

 

ARMİS YATAK HAKKINDA:

Armis Yatak, 15 milyon Euro’luk yatırım ile 2017 yılında Yalova Kirazlı Sanayi Sitesi’nde kurulan fabrikada son teknolojik makine parkurunda üretim yapmaya başlamıştır. Eylül 2018 tarihi itibariyle İzmir Torbalı’da satın aldığı yeni tesislerine taşınarak üretim parkurunu 3 kat arttırmıştır. Armis Yatak, depolama tesislerini büyüterek müşteri taleplerine sürekli cevap vermeyi hedeflemektedir.

 

Trendleri ve çağdaş üretim tekniklerini yakından takip ederek bunu tasarımlarına yansıtan Armis Yatak, yeni, enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla ergonomik, konforlu ve sağlıklı uyku için dünya standardında ürünler üretmektedir. Armis Yatak ürün yelpazesinde; yatak, baza, yatak başı, yorgan ve yastık seçenekleri bulunmaktadır.

 

Armis Yatak, bünyesinde Acme Tekstil, Etrofil İplik, Doğu Taşıt Muayene İstasyonları, Arte Enerji, Artemis Halı, Prato Exclusive ve Armis Halı markalarını bulunduran Acme Holding’in iştirakidir.

www.armisyatak.com

 

Bizi Takip Edin;

Facebook: https://www.facebook.com/armisyatak/

Instagram: https://www.instagram.com/armisyatak/?hl=tr

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER