MarkaWorld.com

Sandur Koleksiyonu ile rakipsiz zarafet

L’unica, distribütör olarak bu yıl ilk kez Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü Belçikalı bahçe mobilyası markası Oasiq’in ödüllü Sandur Koleksiyonu ile konforu en sade ve en zarif haliyle sunuyor. İnce paslanmaz çelik gövde, el örgüsü ip dokuma ve rahat minderleriyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Sandur Koleksiyonu, dış mekanlara zarafet katıyor.

Sandur Koleksiyonu ile rakipsiz zarafet
04 Nisan 2016 - 11:16 'de eklendi ve 1919 kez görüntülendi.

L’unica çatısı altındaki Belçikalı bahçe mobilyaları markası Oasiq, her bir detayı özenle tasarlanan ve doğadan ilham alınan renklerle harmanlanan Sandur Koleksiyonu ile bahçe mobilyalarına sade bir bakış açısı getiriyor. Her parçasına kaliteli işçiliğin damga vurduğu Sandur Koleksiyonu, el örgüsü ipli dokuması, ince paslanmaz çelik gövdesi ve yumuşak minderleri ile özel bir oturma konforu vadediyor.

lunica_2

Özel desenleri ile esintili karakterini vurgulayan Sandur Koleksiyonu’nda boru şeklindeki paslanmaz çelik gövde, güçlü ve su geçirmez ip dokumasını destekliyor. Şık renk kombinasyonları ile göz dolduran Sandur Koleksiyonu, her türlü açık hava ortamına uygun bir yapı sergiliyor.

lunica_3

Büyüleyici rahatlığı sayesinde dış mekanlarda her daim keyifli anlar vadeden Sandur Koleksiyonu, The Furniture Makers‘ Company tarafından verilen Design Guild Mark 2015 Ödülü ile de farkını ortaya koyuyor. Oasiq Sandur Koleksiyonu ürünlerine, L’unica’nın İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ulaşılabiliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER