MarkaWorld.com

KIŞA MERHABA DERKEN AGT POWER GLOSS İLE EVİNİZİ YENİLEYİN

KIŞA MERHABA DERKEN AGT POWER GLOSS İLE EVİNİZİ YENİLEYİN
08 Aralık 2015 - 16:32 'de eklendi ve 2014 kez görüntülendi.

Öncü ve yenilikçi kimliğiyle mobilya bileşenleri sektörüne yön veren AGT, Power Gloss koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunuyor. Yeni sezon panel renklerine sahip Power Gloss’un, evlerinizi ısıtacak muhteşem desenleri ile evinizi kışa hazırlayın.

agt_2

Mobilya bileşenleri üretiminde dünyanın önde gelen markalarından olan AGT, Uv lak kaplı üstün çizilmezlik dayanımı, yüksek parlaklığa sahip ürünü Power Gloss birbirinden farklı renk ve desen seçenekleriyle evinize yeni yaşam alanları sunuyor. Mobilya gövdelerinde, mutfak dolaplarında, banyo kapaklarında, çalışma odalarındaki mobilyalarının tüm gövde ve ön yüzeylerinde kullanılan Power Gloss ile evinizi kışa hazırlayın.

Renk seçenekleri, parlak yüzeyi ile yeni sezon iç mekan tasarımlarında kalitesiyle fark yaratan AGT, Power Gloss ile mobilya ve dekorasyon sektörünün ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor.

AGT, Türkiye’nin sayılı tesislerinden biri olan Entegre AGT MDF Fabrikası’nda ürün gamını genişleterek bu yıl Power Gloss laklı panel üretimine başladı. Son teknoloji üretim hattında üretilen AGT Power Gloss, MDF-Lam üzerine lazer silindir ile UV (Ultraviyole) lak uygulanan yüksek parlaklığa sahip bir ürün.

Ürünün en önemli özelliklerinden birisi ise yüksek mekanik ve kimyasal dirençlere dayanıklı levha olması. Bir yaşam alanını oluşturan tüm ahşap yüzeylerde kullanılabilecek olan Power Gloss muazzam parlaklığı ve çizilmezlik özelliğiyle çarpıcı tasarımlara imkan veriyor.

Yüzde yüz UV akrilik vernik, sararmaya karşı yüksek direnç, yüksek çizilme dayanıklılığı, üstün parlaklık ve ileri teknolojide olması gibi özellikleriyle kullanıcı dostu; atmosfere VOC (uçucu organic içerik) salınımı yapmamasıyla da çevre dostu bir ürün olan AGT Power Gloss, sektörün son gözdesi.

 

mobilyaonline_yatay_banner1

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER