MarkaWorld.com

İder Mobilya’dan konfora davet…

Yorucu bir günün ardından tek gitmek istediğiniz yer evinizse bunun bir sebebi var. Konforlu ve modüler yapısı, geniş minderleri ve zengin renk seçenekleriyle rotayı evinize çevirme sebebiniz İder Mobilya’dan Venedik Köşe Takımı…

İder Mobilya’dan konfora davet…
26 Mayıs 2017 - 10:04 'de eklendi ve 1722 kez görüntülendi.

Mobilya alırken evimize verdiğimiz değer, hayatımıza verdiğimiz değeri yansıtır. Söz konusu yaşam alanları olduğunda taviz vermeyeceğimiz konular vardır. İder Mobilya, sizinle aynı hassasiyeti paylaşıyor ve tüm arzularınızı tek bir tasarımda birleştirdiği ürün yelpazesiyle evininizi konforun tek adresi yapıyor.

Venedik, evinizin en cazip köşesi olmaya geliyor!

Günümüzde evlerin metrekareleri gittikçe küçülüyor. Evler küçüldükçe de eşyaları yerleştirmek zorlaşıyor. Modern ve fonksiyonel yapısıyla kullanım kolaylığı sağlayan Venedik Köşe Takımı, dar salonlarınız için geniş alanlar yaratıyor ve sizi bu sorundan kurtarıyor. Ayrıca kalite, işçilik ve uygun fiyat da aradığımız niteliklerden. Aradığınız tüm bu özelliklere sahip Venedik, şıklığıyla da göz dolduruyor.

Keskin hatlarıyla karakterli bir duruş sergileyen köşe takımı, kareli yastıklarıyla ters köşe yapıyor ve ortama eğlenceli bir hava katıyor. Birçok mobilya ve aksesuarla uyum sağlayan ceviz renkteki ahşap ayaklarıyla da fark yaratan Venedik, sizi ve misafirlerinizi çok rahat ettirecek.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER