MarkaWorld.com

FİLLİ BOYA MOBİLYA BOYALARI YENİ ÜRÜN LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ

FİLLİ BOYA MOBİLYA BOYALARI YENİ ÜRÜN LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ
23 Ekim 2015 - 13:38 'de eklendi ve 3363 kez görüntülendi.

Türkiye boya sektörünün lideri Filli Boya, Mobilya Boyaları yeni ürün lansmanını gerçekleştirdi. Filli Boya, Gebze Fabrikası’ nda bayilerinin katılımı ile gerçekleştirdiği lansmanda, sektöre sunduğu birçok yeni ürünün yanı sıra yeni ambalajlarını da tanıttı.

filli_5Sektöre yön verecek bu büyük buluşmada, yeni oluşturulan ULTRA, SUPER ve FINE serilerine ait ürünler ve ambalajlar tanıtıldı. Yeni ürün serileri ile sektörün tüm ihtiyaçlarına karşılamayı hedefleyen Filli Boya yeni ambalajları ile de beğeni topladı.

Filli Boya Mobilya Boyaları Grubu;

ULTRA serisi ürünleri ile üstün performans ile profesyonel çözümleri,

SUPER serisi ürünleri ile sektörün tüm ihtiyacını karşılamaya yönelik yüksek kalitede ürün çeşitliliği,

FINE serisi ile de mükemmel fiyat/performansa sahip ürünlerini bayileri ile buluşturdu.

filli_3

Yeni ürün serisinde yer alan;

Ultra serisi akrilik ürünleri ile üstün sararmazlık ve mükemmel netlik ile uzun yıllar ilk günkü görüntüsünü koruyacak yüksek kalitede mobilyalar üretilmesini sağlayacak. Poliüretan MDF Bariyer ve Ahşap Bariyer ile de uygulama yüzeyinden kaynaklanan sorunlar giderilmektedir.

Super serisinde yer alan 4+1 Poliüretan Boya ile poliüretan boya pazarına yepyeni bir ürün sunan Filli Boya, üstün sararmazlıkta, dik yüzeylerde çok iyi yayılma performansı gösteren, aynı zamanda mükemmel kuruma performansı ile kullanıcıların birçok isteğini bir üründe bir araya getiriyor.

Panel Kapı boyası pazarı için de yeni bir ürün geliştiren Filli Boya, Fine serisinde yer alan ürünü Poliüretan Panel Kapı Boyası ile çok daha beyaz, daha tok görünümlü ve çok iyi yayılma özelliği ile panel kapılarda daha kaliteli yüzeyler elde edilmesini sağlıyor.

filli_4

Filli Boya yeni ürünleri ile birlikte yeni geliştirdiği ürün kod sistematiğini de bayilerine tanıttı. Sektörde bir ilk olan uluslararası anlaşılabilir özellikte konuşan kodlar, kullanıcılara ve bayilere kolaylık sağlayacak şekilde tasarlandı.

Daima insan ve çevre sağlığına duyarlı, kullanıcı dostu, üstün özellikli ürünler geliştiren Filli Boya, yeni ürün serilerinde de bu hassasiyetlerinden taviz vermeyerek kurşunsuz, serbest izosiyanat oranı düşük, rahatsız edici kokular yaymayan özellikte ürünlerini mobilya boyaları sektörüne sunar.

 

mobilyaonline_yatay_banner1

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER