MarkaWorld.com

Dünya mobilya devi “Natuzzi”

Lüks mobilya markaları arasından dünyanın en ünlü mobilya markası olma özelliğiyle ayrılan “Natuzzi” Fatih Kıral Mobilya bünyesinde iki mağaza ile koleksiyonlarını beğeniye sunuyor. Mobilyada kendini kanıtlamış önemli tasarımcıların hazırladığı “Natuzzi İtalia” koleksiyonunu görmek için sizi en yakın Fatih Kıral’a bekliyoruz. Farklı modelleri ile dikkatleri üzerine çeken koleksiyonda, yaşama ve dekorasyona dair tüm detaylar yer alıyor.

Dünya mobilya devi “Natuzzi”
12 Temmuz 2016 - 16:37 'de eklendi ve 2780 kez görüntülendi.

33 yılı aşkın süredir evlere şıklık, zarafet ve lüksü sunan Fatih Kıral Mobilya, dünyanın en önemli mobilya markalarının da Türkiye’deki temsilcisi konumunda. 50’yi aşkın markayı aynı çatı altında müşterileri ile buluşturan Fatih Kıral Mobilya’da yenilikler “Natuzzi” ile devam ediyor. Fatih Kıral bünyesindeki ilk mağazası Cemiltopuzlu’da açılan ve çok yakında Levent’te ikinci mağazasıyla koleksiyonlarını beğeniye sunacak olan Natuzzi ile mobilyada uyum ve konfor, yaşam alanlarıyla buluşacak.

natuzzi_2

 

Natuzzi’de Uyum

Mobilya ile insan arasındaki uyumdan esinlenerek hazırlanan yeni koleksiyon, önemli tasarımcıların imzasını taşıyor. Maurizio Manzoni & Roberto Tapinassi by stüdyo Memo, Victor Vasiley, Claudio Bellini, Mauro Lipparini, Bernhardt & Vella gibi isimlerden oluşan tasarım ekibi doğal deri kumaşın yanısıra, konforda şaşırtıcı sonuçlar sunan yenilikçi malzemeleri, en yeni kaplamalarla geliştiriyor.

natuzzi_3

“Herman Kanepe” Yılın Yıldızı

Uyum üzerine hazırlanan yeni koleksiyonda yer alan “Herman Kanepe” dikkatleri üstüne çekiyor. Misafirperver kanepeler konfor, tasarım ve özel işçilik ile hazırlandı.

natuzzi_4

Yemek Odalarına Natuzzi Farkı

Victor Vasilev tasarından tasarlanan Leggero Koleksiyonu yemek alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Yemek masası, sandalya ve koltuk modellerinin yer aldığı koleksiyonda tarzını konuşturan mobilyalar yer alıyor.

natuzzi_5

Natuzzi Editions

Konfor ve uyumun yansıtıldığı “Natuzzi Editions” mobilyada eşsiz deri kanepeler ve koltukların yer aldığı geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de. Üretimi ve farklı tasarımları ile beğeniye sunulacak “Natuzzi Editions” ile evinizin havasına hava katın.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER