MarkaWorld.com

Çilek, Trio ile genç odalarına yeni bir soluk getiriyor

Çilek, gençlerin yaşam tarzları, istekleri ve ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığı Trio serisiyle, sektöre yeni bir soluk getiriyor. Trio serisiyle odalarında uzun süre vakit geçirmeyi seven gençler için yalın tasarımı minimalist çizgilerle buluşturan Çilek, sunduğu ekstra çözümlerle de gençlerin yaşam alanlarına mutluluk katıyor.

Çilek, Trio ile genç odalarına yeni bir soluk getiriyor
01 Temmuz 2016 - 12:43 'de eklendi ve 3148 kez görüntülendi.

Çilek, gençlerin yaşam tarzları, istekleri ve ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığı Trio serisiyle, gençlerin kendilerini yaşam alanlarında daha özgür hissetmelerine yardımcı oluyor.

cilek_2

Trio serisinde, modüler kullanımı ve günlük yaşamdaki ihtiyaçları fonksiyonel detaylarla birleştiren Çilek, gençlere sunduğu ekstra çözümlerle de onların hayatını kolaylaştırıyor.

cilek_4

Mobilyanın teknolojiyle buluştuğu nokta…

Karyolaların yatak başlarını çift taraflı kullanma imkanı sunan Trio, farklı renk alternatifleriyle gençlerin beğenisini kazanıyor.

cilek_3

Öte yandan akıllı telefonları, müzik çalarları vb. ürünleri şarj edebilen usb portala sahip olan Çilek’in Trio serisi, hem sehpa hem de puf olarak kullanılabilen komodini sayesinde gençlerin odasında arkadaşlarıyla keyifle vakit geçirecekleri yeni bir dünya sunuyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER