MarkaWorld.com

Ytong ile otopark ve bodrumlardan ısı kaybına son

Sektöründe ilklerin öncüsü Türk Ytong, sürdürülebilir yapılaşma, enerji verimliliği ve yangın güvenliği gibi konularda tüm beklentileri karşılayabilen “Isı Yalıtım Plağı” ile otopark ve bodrum katlarının yalıtımında da fark yaratıyor. Tamamen mineral esaslı ve çevre dostu olan Ytong Isı Yalıtım Plağı, üstün yangın ve ısı yalıtımı performansının yanı sıra gözenekli yapısı sebebi ile gürültünün bir kısmını emerek sağladığı ses yalıtımı ile de yapılarda konfor seviyesini artırıyor.

Ytong ile otopark ve bodrumlardan ısı kaybına son
08 Haziran 2016 - 15:05 'de eklendi ve 1941 kez görüntülendi.

Türkiye’de ısı yalıtımı yoluyla enerji tasarrufu sağlanması konusuna öncülük eden Türk Ytong’un bir inovasyon ürünü olarak yalıtım sektörüne sunduğu “Ytong Isı Yalıtım Plağı”, A1 sınıfı yanmazlık özelliği sayesinde otopark ve bodrum katlarında güvenli yalıtım ayrıcalığını yaşatıyor.

Genellikle yalıtımı ihmal edilen ve bu sebeple üstünde bulunan daire ve iş yerlerinin sağlıklı ve verimli ısıtılmasına engel olan otopark ve bodrum katları, Ytong Isı Yalıtım Plağı sayesinde binaların enerji tasarrufuna önemli katkı sağlıyor.

ytong_2

Mineral ve sağlıklı yalıtım

Ytong Isı Yalıtım Plağı, difüzyona açık nefes alan mineral yapısı ile bilinen mantolama uygulamalarından ayrışarak, güvenli ve sağlıklı bir çözüm sunuyor. Taşıt gürültüsünün rahatsız edici seviyelere ulaşabildiği otoparklarda,  gözenekli yapısı sebebi ile gürültünün bir kısmını emen Ytong Isı Yalıtım Plağı, yangın ve ısı yalıtımının yanı sıra ses yalıtımı ile de yapılarda konfor seviyesini artırıyor.

Ekonomik ve hızlı uygulama

Tavan uygulamalarında sadece yapıştırılarak kullanılan ve dübel gerektirmeyen Ytong Isı Yalıtım Plağı, özellikle AVM otoparkları gibi geniş alanlarda uygulamada büyük kolaylık ve hız sağlıyor. Sıvasız olarak bırakılabilen Ytong Isı Yalıtım Plağı birçok projede ekonomik bir çözüm olarak tercih ediliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER