MarkaWorld.com

Yaşam Alanlarına Zarif Dokunuş

Artemis Halı Inspiration Koleksiyonu

Her zevke ve tarza uygun birbirinden farklı desen seçenekleriyle geniş koleksiyon alternatifleri sunan Artemis Halı’nın Hindistan’ın pembe şehri Jaipur’dan ilham alınarak şekillenen Inspiration Koleksiyonu, yeryüzünün etnik cazibesini modern dünyanın çizgileriyle birleştiriyor. Otantik, etnik, eski kabilelerin kültürel mirasının izlerini taşıyan Inspiration, çağdaş yorumuyla mekanlara fark katıyor.

Artemis Halı_Inspiration_İmaj6_200x290cm_3.235TL

El halısı dokusunda, ipeksi yumuşak tuşeli, parlak ve doğal elyaf kullanılarak saçaklı üretilen, klasik halı desenlerinin modern çizgilerle yansıtıldığı seçenekleri ile göz dolduran Inspiration Koleksiyonu, 200×290 cm, 160×230 cm, 120×180 cm, 100×200 cm, 100×300 cm, 80×150 cm ve 80×300 cm olarak farklı boyut seçeneklerine sahip.

Artemis Halı_Inspiration_0650D Bej Gold_200x290cm_3.235TL

Ürünlerinde son teknoloji dokuma tekniğiyle ve dokuma sonrasında özel bir işlemden geçirilmesiyle halıdaki tozlanmayı yüzde 74’e varan oranda azaltan Artemis Halı ürünlerini artık online olarak www.artemishali.com.tr’de de satışa sunuluyor.

 

Artemis Halı_Inspiration_0650R_200x290cm_3.235TL

ARTEMİS HALI HAKKINDA:

Artemis Halı, 30 bin metrekare kapalı, 10 bin metrekare açık olmak üzere toplam 40 bin metrekare alanda 2012 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Artemis, yeni nesil teknoloji makine parkuru ile halı piyasasında çok kısa sürede önemli bir yer ve konum elde etmiştir. Modayı yakından takip ederek bunu dekorasyona yansıtan Artemis’in yılların birikimi ile yeni, taze ve enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla mekanlarınıza yeni bir dokunuş yaratmak öncelikli amaçları arasındadır. Artemis, kurulduğu günden bugüne 15 milyon m2 halı (15 bin futbol sahası) üreten şirket cirosunun yüzde 7’sini Ar-Ge ye ayırmaktadır.

Artemis Halı, bünyesinde Acme Tekstil, Etrofil İplik, Doğu Taşıt Muayene İstasyonları, Arte Enerji, Prato Exclusive, Armis Halı, Armis Yatak markalarını bulunduran Acme Holding’in iştirakidir.

www.artemishali.com.tr

 

Bizi Takip Edin;

Facebook: https://www.facebook.com/artemishali/

Instagram: https://www.instagram.com/artemishali/?hl=tr

06 Şubat 2021 - 14:45 'de eklendi ve 15418 kez görüntülendi.
Etiketler :
Artemis Halı’dan Rainbow Koleksiyonu Artemis Halı’dan Rainbow Koleksiyonu
Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor… Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor…
Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu
Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor
Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk
Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor
SON DAKİKA HABERLERİ