MarkaWorld.com

Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor

Deneyimli tasarım ekibiyle dünya standartlarına uygun yeni koleksiyonlar hazırlayan Empera Halı, pastel tonları, iç açıcı desenlerle şekillendiriyor. Vintage havasına modern detaylar ekleyen Taboo, cıvıl cıvıl yaşam alanları ile herkese merhaba diyor.

empera_4

Doğanın ortasında doğal ev dekorasyonu Empera ile mümkün . Günlük yaşamı, tasarım ve kalite ile birleştiren Empera “Taboo” tüm beğenileri üstüne topluyor. Pastelin ferahlığını evlerinize bu bahar “Taboo” ile geliyor.

empera_3

Farklı tarzları ortak stilde buluşturan Empera, yaratıcılığın ön planda olduğu en yeni koleksiyonunu beğeniye sunuyor. Tek rengin farklı tonlarının da kullanıldığı koleksiyon hem göze hem evlere hitap ediyor. Krem-pudra, gri-mavi, gri- mürdüm tonlarının ayrı ayrı kullanımına ek olarak farklı kombinasyonları da her zevke hitap ediyor.

empera_2

14 Nisan 2016 - 10:15 'de eklendi ve 78035 kez görüntülendi.
Etiketler :
Artemis Halı’dan Rainbow Koleksiyonu Artemis Halı’dan Rainbow Koleksiyonu
Yaşam Alanlarına Zarif Dokunuş Yaşam Alanlarına Zarif Dokunuş
Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor… Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor…
Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu
Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk
Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor
SON DAKİKA HABERLERİ