MarkaWorld.com

Artemis Halı’dan Rainbow Koleksiyonu

 

Her zevke ve tarza uygun birbirinden farklı desen seçenekleriyle geniş koleksiyon alternatifleri sunan Artemis Halı, canlı renkleri ile dikkat çekici serisi Rainbow’u sunuyor. Rainbow Koleksiyonu, birbirinden farklı ve iddialı renk kombinleriyle mekânlara renklerin dinamizmini taşıyor.

Artemis Halı_RAINBOW_5915C_200x290 cm_2.248TL

El halısı dokusunda, ipeksi yumuşak tuşeli, özel parlak akrilik iplik ve doğal elyaf kullanılarak, özel boyama teknolojisi üretilen Artemis Halı Rainbow Koleksiyonu; 8mm hav yüksekliğinde, en son teknolojik tezgâhta üretiliyor.

Artemis Halı_RAINBOW_5915B-200x290 cm_2.248TL

Ürünlerinde son teknoloji dokuma tekniğiyle ve dokuma sonrasında özel bir işlemden geçirilmesiyle halıdaki tozlanmayı yüzde 74’e varan oranla azaltan Artemis Halı’nın tüm ürünlerine size en yakın mağazalarından veya online olarak www.artemishali.com.tr‘de ulaşabilirsiniz.

Artemis Halı_RAINBOW_0652G_200x290 cm_2.248TL

ARTEMİS HALI HAKKINDA:

Artemis Halı, 30 bin metrekare kapalı, 10 bin metrekare açık olmak üzere toplam 40 bin metrekare alanda 2012 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Artemis, yeni nesil teknoloji makine parkuru ile halı piyasasında çok kısa sürede önemli bir yer ve konum elde etmiştir. Modayı yakından takip ederek bunu dekorasyona yansıtan Artemis’in yılların birikimi ile yeni, taze ve enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla mekanlarınıza yeni bir dokunuş yaratmak öncelikli amaçları arasındadır. Artemis, kurulduğu günden bugüne 15 milyon m2 halı (15 bin futbol sahası) üreten şirket cirosunun yüzde 7’sini Ar-Ge ye ayırmaktadır.

Artemis Halı, bünyesinde Acme Tekstil, Etrofil İplik, Doğu Taşıt Muayene İstasyonları, Arte Enerji, Prato Exclusive, Armis Halı, Armis Yatak markalarını bulunduran Acme Holding’in iştirakidir.

www.artemishali.com.tr

Artemis Halı_RAINBOW_0652F_200x290 cm_2.248TLArtemis Halı_RAINBOW_0652C_200x290 cm_2.248TL

Bizi Takip Edin;

Facebook: https://www.facebook.com/artemishali/

Instagram: https://www.instagram.com/artemishali/?hl=tr

17 Temmuz 2021 - 14:48 'de eklendi ve 7162 kez görüntülendi.
Etiketler :
Yaşam Alanlarına Zarif Dokunuş Yaşam Alanlarına Zarif Dokunuş
Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor… Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor…
Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu
Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor
Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk
Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor
SON DAKİKA HABERLERİ