MarkaWorld.com

Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk

Empera’da her koleksiyonun kendine has özellikleri bulunmakla birlikte hepsi en kaliteli iplikle ve en son teknoloji makinelerde üretiliyor. Bu sayede Empera halılarının yüzeyi başka halılarda hissedilmeyen ipeksi ve kadifemsi bir dokuya sahip. Özel yöntemle renklendirilmiş iplikler kullanılarak üretilen Empera’nın desenleri ve renkleri güneşten ve yıkamadan dolayı solmuyor. İp ve dokuma kalitesinin üstünlüğü sayesinde uzun ömürlü olan Empera halılarında, ilk 2 ayda görülen tozuma yok denecek kadar az.

empera_2

Koleksiyonlarında metrekareye en fazla ipi sığdırarak rekor kıran Empera, en net desen görüntüsüne sahip halı markası olma özelliğini de kazanmış durumda.

empera_3

Bazı modellerinde kullanılan “Sıfır Kenar Teknolojisi” ile daha estetik bitim noktalarına sahip olan Empera, kopmaz saçaklarıyla da farklılığını en uç noktalara kadar taşımayı başarmış.

empera1

03 Mart 2016 - 16:14 'de eklendi ve 77030 kez görüntülendi.
Artemis Halı’dan Rainbow Koleksiyonu Artemis Halı’dan Rainbow Koleksiyonu
Yaşam Alanlarına Zarif Dokunuş Yaşam Alanlarına Zarif Dokunuş
Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor… Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor…
Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu
Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor
Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor
SON DAKİKA HABERLERİ