MarkaWorld.com

Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor

Hem eğitici hem eğlendirici nitelikte olan Confetti çocuk halıları, anti bakteriyel ve anti alerjik özellikleriyle çocuklara sağlıklı bir yaşam alanı oluşturuyor. Kaymaz tabanı sayesinde küçük kazaları engelleyen Confetti, çocuk halılarında hiçbir kanserojen madde kullanmıyor. Pedagoglar eşliğinde hazırlanan özel tasarım halılar, kullanılan rakamlar, harfler ve İngilizce kelimeler sayesinde çocuklar eğlenerek öğreniyor. Aynı zamanda halı üzerinde kullanılan renkli tasarımlarla da çocukların hayal dünyası gelişiyor. Çocuk odaları ve kreşlerde rahatlıkla kullanılabilen eğitici ve öğretici Confetti çocuk halıları hav bırakmayan ve yumuşak dokusuyla hijyenik ve güvenli bir kullanım alanı sunuyor.

confetti_2

Çocuk odaları ve kreşlerde kullanılan halıların çocukların eğitimi için oldukça önemli olduğuna dikkat çeken Confetti Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Çelebi, “Confetti Halı olarak 20 yılı aşkın halı üretimi gerçekleştiriyoruz. Çocuk halısı üretimimiz boyunca her zaman ilk önceliğimiz çocuklara anti bakteriyel ve anti-alerjik halılarla sağlıklı yaşam alanları sunmak oldu. Bununla birlikte en hızlı öğrenme dönemleri olan 2-7 yaş aralığının hayal gücüyle birlikte öğrenme gücünü de artıracağı görüşünü destekledik ve bu yönde pedagoglar eşliğinde halı tasarımlarımızı çalıştık. Yaptığımız çalışmalar sonrası hayal dünyasını geliştiren, aynı zamanda eğitimini destekleyen Confetti çocuk halılarının çocukların gelişimi için oldukça faydalı olduğunu gördük” dedi.

 

halionline_yatay_banner

 

29 Şubat 2016 - 16:19 'de eklendi ve 74996 kez görüntülendi.
Artemis Halı’dan Rainbow Koleksiyonu Artemis Halı’dan Rainbow Koleksiyonu
Yaşam Alanlarına Zarif Dokunuş Yaşam Alanlarına Zarif Dokunuş
Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor… Atlantik Halı, Velvet ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturuyor…
Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu Doğaya uyanış: Artemis Halı Dizayn koleksiyonu
Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor
Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk
SON DAKİKA HABERLERİ