MarkaWorld.com

UNIQKA’DAN SANAT ESERİ NİTELİĞİNDE YILBAŞI HEDİYE ALTERNATİFLERİ

UNIQKA’DAN SANAT ESERİ NİTELİĞİNDE YILBAŞI HEDİYE ALTERNATİFLERİ
11 Kasım 2015 - 9:22 'de eklendi ve 1558 kez görüntülendi.

Doğadan geleni, yüksek kalite el işçiliği ile birleştiren tasarım markası Uniqka, butik ürünlerle yeni yılda yaşam alanlarınızı özgünleştiriyor.

uniqka_2

Uniqka tasarımlarıyla yeni yılda eviniz ve ofisinizi yenilerken, her biri el yapımı olan aksesuar koleksiyonu ile sevdiklerinize orijinal bir hediye sunabilirsiniz. Yalnızca doğal malzemeden üretilen tasarımların tamamının deri olmasının yanı sıra ahşap, metal ve cam da öne çıkıyor.

uniqka_1

Tasarımcı Kerem Ariş tarafından hayata geçirilen Uniqka; sanat ve zanaat ile beslenen yaklaşık yüzyıllık bir mirasın yansımalarını taşıyan bir marka. Doğal malzemeyi, yüksek kalite el işçiliği ile birleştiren Uniqka, yeni yılda evini ya da ofisini yenilemek isteyenlere çok özel tasarımlar sunuyor. Anahtarlık, sehpa, ayna, dergilik, tabure gibi bu ay satışa sunulan koleksiyonu ile sevdiklerine sıra dışı hediye almak isteyen herkese modern alternatifler sunuyor.

Her biri el yapımı olan aksesuar koleksiyonu ile sevdiklerinize orijinal bir hediye sunabilirsiniz. Yalnızca doğal malzemeden üretilen tasarımlarda derinin yanı sıra ahşap, metal ve cam da öne çıkıyor.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER