MarkaWorld.com

PERA PALACE HOTEL JUMEIRAH ÖDÜLE DOYMUYOR

PERA PALACE HOTEL JUMEIRAH ÖDÜLE DOYMUYOR
11 Kasım 2015 - 9:28 'de eklendi ve 1735 kez görüntülendi.

Pera Palace Hotel Jumeirah ödüllerine yenilerini ekledi. “World Luxury Hotel Awards” da Avrupa’nın “En Lüks Oteli” seçilirken “Condé Nast Traveler’s Readers’ Choice Awards” da ise Pera Palace Hotel Jumeirah, ilk 10 otel arasında Yunanistan’ın en iyi otellerini geride bıraktı.

perapalace_2

2015 yılını sonlandırırken hizmet kalitesinden ödün vermeyen Pera Palace Hotel Jumeirah’a iki ödül birden verildi. Gezginler ve seyahat etmeyi sevenler tarafından internet ortamı üzerinde yapılan oylamalar sonucunda verilen puanlarla Pera Palace Hotel Jumeirah, dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “Condé Nast Traveler’s Readers’ Choice Awards” 2015’te, ilk 10’a girdi. ‘Türkiye ve Yunanistan’ın En İyi Otelleri’ listesinde 6’ıncı sırada yer aldı.

Ödüller bununla sınırlı kalmadı. Hizmet kalitesindeki mükemmellikleri kapsamında dünyanın en iyi lüks otellerinin değerlendirildiği, kusursuz hizmet standartlarını yakalayan otellere ekstra kredibilite sağlayan ve dünya çapında farkındalıklarını artıran, alanındaki en önemli uluslararası organizasyon “World Luxury Hotel Awards”, En Lüks Otel kategorisinde Avrupa kıtasında Pera Palace Hotel Jumeirah’ı ödüllendirdi. Mükemmel hizmet anlayışını her alanına yerleştiren ve müşteri beklentisinin ötesine geçen standartlarıyla Pera Palace Hotel Jumeirah 123 yıllık görkemli tarihinde bugüne kadar birçok önemli kral ve kraliçelerle birlikte Mata Hari, Ian Flaming, Ernest Hemingway, Greta Garbo, Agatha Christie gibi isimleri ağırladı. Pera Palace Hotel Jumeirah, bugün ise sadece konaklamak isteyenlerin değil, lezzet ve eğlenceyi bir arada bulmak isteyenlerin de tercihi oluyor.

perapalace_3

Yeni ödül koleksiyona katıldı

Açılışından bu yana ulusal ve uluslararası platformlarda birçok ödül alan Pera Palace Hotel Jumeirah; 2012 yılı başında “Uluslararası Otel Ödülleri” kapsamında “En İyi Otel” ve “En İyi Otel Mimarisi” dallarında “Highly Commended”–“Övgüye Değer” ödülüne layık görüldü, 2014 yılı başında New York merkezli dünyaca popüler araştırma sitesi “Thrillist”in yaptığı araştırmaya göre dünyanın en “İkonik” 10 oteli arasında yer aldı. Bunun yanında, dünyanın en prestijli dergilerinden Elite Traveler Magazine tarafından belirlenen “Best on the Planet” listesinde, yeryüzündeki en iyi 101 Süit odanın bir tanesini bünyesinde barındırıyor, aynı zamanda Türkiye Turizm Otelciler, İşlemeciler ve Yatırımcılar Birliği – TUROB’un değerlendirmesine göre Türkiye’deki 3500 otel arasında “Gold Greening Hotel” belgesini alan 16 otelden biri oldu. Geçtiğimiz yıl ise “World Luxury Hotel Awards” tarafından “Avrupanın En Lüks Tarihi Otel’i” unvanına layık görülmüştü.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER