KASTAMONU ENTEGRE INTERMOB FUARI’NDA MÜŞTERİLERİYLE BULUŞTU

KASTAMONU ENTEGRE INTERMOB FUARI’NDA MÜŞTERİLERİYLE BULUŞTU
16 Ekim 2015 - 16:58 'de eklendi ve 2044 kez görüntülendi.

Ağaç Bazlı Panel Sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticisi olan Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, bu yıl 18’ncisi düzenlenen İntermob Fuarı’nda son trendleri yansıtan yeni ürün grupları ile yer aldı. Kastamonu Entegre iki katlı standı ile göz doldurdu…

kastamonu_entegre_2

Ağaç bazlı panel sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın da önde gelen şirketleri arasında yer alan Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, 10 – 14 Ekim tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleşen, Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojileri Fuarı’nda geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Kastamonu Entegre, İntermob Fuarı’nda sergilediği ham ve melamin kaplı MDF ve Yongalevha, parlak levha ürünleri Glossmax, Evogloss, Acyrclic Panel, kapı paneli ürünleri Dorpan, Doorlam ve laminat parke ürünleri Floorpan ve Artfloor ile ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Dünyanın 30 farklı ülkesinden 1000’e yakın firmanın katılımı ile 18’nci kez sektör profesyonellerini ve sektördeki tüm yenilikleri bir araya getiren İntermob Fuarı’nda Kastamonu Entegre, 480 metrekarelik stand alanı ile ziyaretçilerin dikkatlerini üzerine çekti. Fuara 90 farklı ülkeden 65 binin üzerinde ziyaretçi katılımı sağlandı.

 

zeminonline_yatay_banner

İLGİLİ HABERLER