MarkaWorld.com

Kalekim’den kaplama üzeri su yalıtımı için ideal çözüm: ‘İzopur Trans’

Kalekim, şeffaf su yalıtımı malzemesi ‘İzopur Trans’ ile balkon ve teraslarda rahatlıkla uygulanabilen, pratik ve etkili çözümler sunuyor.

Kalekim’den kaplama üzeri su yalıtımı için ideal çözüm: ‘İzopur Trans’
14 Mart 2016 - 13:25 'de eklendi ve 4237 kez görüntülendi.

Yapı kimyasalları sektörünün lider firması Kalekim, sektöre kazandırdığı yenilikçi ürünleriyle, tüketici ve profesyonellere yönelik kapsamlı çözümler üretmeye devam ediyor. Kalekim’in şeffaf yalıtım ürünü İzopur Trans, her türlü malzeme ile kaplı balkon ve terasların su yalıtımı için, kolay ve hızlı bir uygulama imkanı sağlıyor.

kalekim_2

İzopur Trans, şeffaf olmasının getirdiği avantaj ile seramik, cam, cam tuğla, doğal taş, ahşap ve bambu yüzeylerin, herhangi bir estetik kaybı olmaksızın su yalıtımında kullanılıyor. Böylece İzopur Trans ile seramik, granit seramik, granit, mermer gibi parlak malzemelerle kaplı teras ve balkonlarda, kaplamaları kırmadan, büyük bir kolaylıkla su yalıtımı uygulaması yapılabiliyor.

kalekim_3

UV ışınlarına dayanımlı, elastik ve tek bileşenli poliüretan su yalıtım malzemesi olan İzopur Trans, düşük sucaklıklarda da özelliklerini koruyor. Suya ve dona dayanıklı olduğu gibi sararmayan ve esnekliğini kaybetmeyen özelliklere sahip İzopur Trans; asit, alkali, deterjan, deniz suyu ve yağlara karşı dayanıklılığı yüksek bir ürün olarak öne çıkıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER