MarkaWorld.com

İŞİNİN GERÇEK USTASI; PANASONIC SİLİKON TABANCASI

İŞİNİN GERÇEK USTASI; PANASONIC SİLİKON TABANCASI
16 Kasım 2015 - 15:04 'de eklendi ve 1685 kez görüntülendi.

Silikon tabancası, her ustanın malzeme çantasındaki vazgeçilmez aletler arasında… İşini bilen ustaların silikon tabancaları ise şimdi Panasonic marka… Dünyanın önde gelen markalarından Panasonic’in ülkemizde VİKO by Panasonic satış kanalı ile pazara sunduğu profesyonel el aletleri serisinin içinde silikon tabancaları özel bir yer tutuyor. Ünlü Japon markası, silikon tabancalarında teknoloji ve yüksek performansı buluşturuyor.

silikontabancasi_2

Panasonic silikon tabancaları; özellikle su tesisatı, cam tesisatı, dolgu uygulamaları ve otomotiv cam uygulamaları konusunda çalışan ustalara en uygun çözümleri sunuyor. 360° dönebilen alüminyum boru ile etkili ve rahat bir çalışma sağlayan Panasonic Akülü Silikon Tabancaları ise güçlü motor, yüksek itme basıncı ve yüksek akış oranı özellikleri ile dikkat çekiyor. Uzun kullanım ömrüne sahip olan ürün, büyük hacimlerdeki dolgu malzemesinin etkili şekilde yeniden uygulanması için özel olarak tasarlanmış bulunuyor.

silikontabancasi_1

Panasonic EY3641 Silikon Tabancası, 4.2Ah Li-Ion akü seti ile birlikte yüksek performans sağlıyor. Yeni seviye batarya kapasitesi bulunan ürün, bu sayede çok daha uzun ömürlü olmayı başarıyor. Yeni 4,2Ah’lik akü seti sayesinde 50 dakikalık kullanılabilirlik ve 60 dakikalık tam şarj edilebilirlik mümkün hale geliyor. 600 ml’ye kadar kartuş veya folyo paket kullanımı, elektrik hızı kontrolü ve tam otomatik basınç azaltma fonksiyonları ise ürünün diğer özellikleri olarak öne çıkıyor. Panasonic EY3640 Silikon Tabancası modeli, akülü silikon tabancası ve 4.2Ah Li-Ion akü seti ile birlikte 310 ml kartuş kapasitesi kullanımlarına uygun olarak çözüm sunuyor. Panasonic EY3610 Silikon Tabancası modeli ise sahip olduğu 1.5Ah Li-Ion pil kapasitesiyle 400 ml’ye kadar kartuş ve folyo paket kullanımlarında hizmet veriyor. Ürünlerdeki elektrikli hız kontrolü ve tam otomatik basınç azaltma kontrolleri sayesinde üstün performans gösteriyor.

VİKO by Panasonic, profesyonel el aletlerine 3 yıl garanti verirken, Türkiye genelinde oluşturulmuş 21 yaygın servis noktası ağı ile de satış sonrası destek sağlıyor.

 

yapionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER