MarkaWorld.com

ERYAP BAYİLERİ BOSNA HERSEK’TE

ERYAP BAYİLERİ BOSNA HERSEK’TE
23 Ekim 2015 - 14:52 'de eklendi ve 2084 kez görüntülendi.

Yalıtım sektöründe lider markaların üreticisi Eryap Grup, bölge bayileri için Bosna Hersek’e 4 günlük bir seyahat düzenledi.

eryap_bayi_1

Eryap Grup, seyahat programı kapsamında 30’a yakın bayisini Bosna Hersek’te özel bir tur düzenleyerek Avrupa’da ağırladı. Geçtiğimiz Eylül ayında düzenlenen gezide bayiler Bosna Hersek’in en kalabalık şehri olan Saraybosna’da keyifli bir tatil yaptı. Yılın son çeyreği için enerji toplayan Eryap bayileri ülkenin ekonomi, kültür, idari, eğitim ve spor merkezi olan Saraybosna’da konakladı.

Kentin Osmanlı ve Avusturya-Macaristan İmparatorluğu mimarisinin en güzel örneklerini dört günlük Bosna Hersek gezisi için özel hazırlanan seyahat programı kapsamında bayiler Tarihi Mostar Köprüsü, 300 yıllık tarihe sahip İbrahim Paşa Medresesi, 550 yıldır yaşayan Alperenler Tekkesi, Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olarak bilinen Latin (Hünkar) Köprüsü, Tarihi Osmanlı Kalesi gibi çok sayıda önemli ve tarihi noktayı ziyaret edip; Saraybosna şehir manzarasını izlediler, meşhur restoranlarda yöresel lezzetleri denediler.

eryap_bayi_2

Bosna Hersek’in büyülü atmosferinde dört gün gezerek Bosna’da yerel lezzetlerin de  tadını çıkaran  Eryap bayileri, şehrin muazzam kültürel çeşitliliğini görme fırsatını buldu.

 

yapionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER