MarkaWorld.com

DuPont™ Corian® İLE TASARIMDA SINIRLARI ZORLAYAN OTELLER

DuPont™ Corian® İLE TASARIMDA SINIRLARI ZORLAYAN OTELLER
16 Ekim 2015 - 17:03 'de eklendi ve 1941 kez görüntülendi.

Dünyanın en çok tercih edilen yüzey kaplama markalarından biri olan DuPont™ Corian®, inovatif ve çağdaş otel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Uluslararası proje tasarımcılarının da tercihi olan DuPont™ Corian®, otel yüzeylerine işlevsellik ve konfor katarken, esnekliği ve kolay şekil alabilmesiyle kişilikli tasarımlara imkan tanıyor.

dupont_2

Hijyenik yapısı ve tasarımdaki pratikliği ile otellerde 30 yıldan fazla süredir tercih edilen DuPont™ Corian®, resepsiyondan yatak odalarına, banyolardan restoranlara kadar otellerdeki her alana temiz ve rahat bir atmosfer katıyor. Kimyasallara ve lekelere karşı dirençli yapısıyla otellerin ekstra hijyen gerektiren alanlarında sıklıkla kullanılan DuPont™ Corian®, mantar ve küf oluşumunu da engelliyor.

Temiz ve estetik otel odaları

Büyüleyici tasarım özellikleri sunan DuPont™ Corian®, pek çok renk seçeneğiyle tutarlı, sıcak ve davetkar otel odaları yaratmaya imkan sağlıyor. Esnek ve kolay şekil alabilen bir malzeme olması sayesinde oteller için planlanan tüm tasarımlara uyum gösterebilen DuPont™ Corian®, estetik odalara imza atarak otel misafirlerinde kalıcı etki bırakılmasına katkıda bulunuyor.

dupont_3

Tasarımın hijyenle buluştuğu banyolar

Sert ve gözeneksiz yapısıyla ek yerleri belli olmadan birleşen DuPont™ Corian®, hem şık hem de temizlemesi kolay yüzeyler sunuyor. Otellerin banyo yüzeylerinin yanı sıra duş, küvet, banyo aydınlatması gibi farklı alanlarında da kullanılabilen DuPont™ Corian®, otel banyolarında sınırları zorlayan tasarımların gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor.

Bar ve restoranlarda canlılık hissi

Her konsept ve tasarıma uygun renk seçenekleri ile mekanlara enerji ve hareketlilik katan DuPont™ Corian®, otellerin bar ve restoranlarında da farkını ortaya koyuyor. Hem otel restoranlarındaki masalarda hem de bar tezgahlarında kullanılan DuPont™ Corian®, ortama canlılık katarken hijyenden de ödün vermiyor.

Prestijli otellerin tercihi

Otellere sunduğu konfor ve estetikle dikkat çeken DuPont™ Corian®, bugüne kadar dünyanın önde gelen prestijli zincir otellerinde, konaklama temaları ile fark yaratan yerli şehir otellerinde ve yaz tatili otellerinde tercih edildi.

 

dekoronline_yatay_banner

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER