MarkaWorld.com

Buka Sofa Greenery yeşili ile baharı evlere taşıyor

Yeni başlangıçları simgeleyen Greenery yeşili, Pantone tarafından bu yılın rengi seçildi. Sarı ve yeşilin karışımı taze bir renk olarak tanımlanan bu rengi modadan dekorasyona kadar her yerde göreceğiz. Yenilenme ve tazelenmeyi simgeleyen Greenery rengini dekorasyonda kullanarak hem ruhunuza hem de evinize canlılık katabilirsiniz.

Buka Sofa Greenery yeşili ile baharı evlere taşıyor
09 Mayıs 2017 - 14:52 'de eklendi ve 1814 kez görüntülendi.

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte baharın enerjisini ve tazeliğini evlerine yansıtmak isteyenler bu senenin rengi Greenery tonlarıyla evlerini yeniliyor. Sakinleştirici ve dinlendirici bir etkisi bulunan yeşil renk tonları kullanıldıkları mekânlarda içsel dinginlik ve tazelik hissi yaratıyor. Doğayla birlikte yeni başlangıçları da temsil eden Greenery yeşili yaşam alanlarına doğal ve ferah bir tarz kazandırmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

buka_sofa_3

Yazlıklara yeşil-beyaz renkler

Logosu ve kurumsal rengi yeşil olan Buka Sofa, bahar aylarında yenilenme ve tazelenmeyi simgeleyen Greenery modasında uygun önerilerde bulunuyor. Buka Sofa Tasarım ve Proje Müdürü Hans Stöger; “Bu sene, yeşilin birbirinden farklı tonları birçok alanda karşımıza çıkıyor. Tek bir yeşil rengi kullanmak yerine farklı yeşil tonlarını bir arada kullanmak mekanlara derinlik katıyor. Örneğin; çimen yeşili ve zümrüt yeşili birlikte çok uyumlu bir dekorasyon yaratabilir. Oturma odası, yatak odası, mutfak gibi kullanım yerine göre yeşil renkle birlikte altın varak, ceviz ve kestane renkleri kullanılarak güzel bir uyum yakalanabilir. Yine yazlıklar için yeşil-beyaz renklerin tercih edilmesi daha ferah mekanlar yaratılmasına yardımcı olur” dedi.

buka_sofa_4

Güven duygusunu mekanlarında yaşamak isteyenlere

Heyecan duygusunu azaltan yeşil renk bu yıl mekanlarında huzuru bulmak isteyenlerin tercihi olacak. Fiziksel ve zihinsel olarak rahatlatıcı etkisi olan yeşil renk ve tonları, dekorasyon için iç mekanlarda kullanıldığında iyileştirici bir his yaratıyor. Evinizde ya da iş yerinizde kullanacağınız yeşil tonlarında olan aksesuarlar ile kendinizi yeşil rengin güven duygusuna teslim edebilirsiniz.

Kişiler düşünebilmek için zihinsel ve duygusal olarak uygun ortamlar arar. Bu nedenle yeşil ve tonları yatak odaları için uygun bir renk olarak kabul edilir. Yatak odasında düzeni ve sadeliği arayan kişiler yeşil renk aksesuarlar ve dekoratif yastıklar ile aradıkları tazeliği bulabilirler.

buka_sofa_5

Farklı kumaş renkleri ile kendi bahar tarzınızı oluşturun

Mobilya sektörünün yeni oyuncularından Buka Sofa, evlerini küçük değişiklerle yenilemek isteyenlerle zengin kumaş çeşitleriyle birçok seçenek sunuyor. Buka Sofa’da koltukların modelini değiştirmeden, kılıfları değiştirerek bahar havasını yakalamak mümkün oluyor. Buka Sofa’da yer alan, değdiği her şeye doğallık ve tazelik katan Greenery renkli kılıf ve aksesuarlar ile yılın modasına uyum yakalanıyor ve evler yenileniyor. Buka Sofa’da yeşilin tüm tonlarıyla bu senenin modasına ayak uydurarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER