MarkaWorld.com

BOSCH’TAN 5’İ BİR ARADA DELME VİDALAMA SİSTEMİ

BOSCH’TAN 5’İ BİR ARADA DELME VİDALAMA SİSTEMİ
26 Ekim 2015 - 9:10 'de eklendi ve 2010 kez görüntülendi.
  • Sektörde bir ilk: Delici Adaptör
  • 14,4 veya 18 volt akülü sistem seçeneği
  • Dört farklı adaptör ile uyumlu delme/vidalama
  • Rahat tutuş, maksimum esneklik ve hassasiyet

bosch_vidalama_2

Bosch FlexiClick Sistemi, güçlü akü desteği ve dört farklı adaptörle kullanılabilme özelliği ile delme/vidalama uygulamalarında profesyonellerin her ihtiyacını karşılıyor. Bosch FlexiClick, kablosuz delme/vidalama, mandren kenara yakın çalışma ve açılı köşe adaptörlerinin yanı sıra sektörde bir ilk olan Bosch delici adaptör ile piyasadaki en fazla çok yönlü fonksiyon sunan akülü delme/vidalama sistemi olma özelliğini taşıyor.

Bosch FlexiClick, kompakt bir alet ve adaptör kullanarak klasik vidalamadan ahşap ve metale hatta betonda delmeye kadar geniş bir uygulama aralığı sunar. Bu özelliğiyle ulaşması zor alanlarda bile profesyonel kullanıcılar için çok yönlü işlevsellik ve hassas çalışma imkanı sağlar. Dolap montajı, mutfak ve tesisat sistemleri üzerinde çalışan ustalar için genellikle köşelere yakın bölgelerde vida gevşetmek, sıkmak ya da delme işlemi yapmak zordur. FlexiClick, uygulama sırasında adaptör alet üzerinde kalabilecek şekilde tasarlandığı için maksimum esneklik sağlayarak ustaların bu hassas bölgelerde çalışmalarını kolaylaştırır.

bosch_vidalama_3

Beş adımda “FlexiClick” 5’i-1 arada sistem

  1. GSR 14,4 V-EC FC2 Professional ve GSR 18 V-EC FC2 Professional akülü delme/vidalamalarda standart uçlarla kullanılabilen altıgen uç tutucu vardır. Kendi sınıfında, uç kilitleme fonksiyonuna ve monte edilmiş farklı adaptörlere sahip, tek universal arayüzlü vidalama aletidir.
  1. GFA FC2 Professional delme mandren adaptörü Auto-Lock fonksiyonuna sahiptir. 13 milimetreye kadar delme ucuyla dar alanlarda hassas delmeyi mümkün kılmaktadır.
  2.  GEA FC2 Professional kenara yakın çalışma adaptörü, köşelere yakın yerlerde hassas vidalama yapmayı sağlar. 16 farklı çalışma pozisyonu, FlexiClick adaptörünü akülü delme/vidalama aletinden çıkarmadan yapılabilir.
  1. GWA FC2 Professional açılı köşe adaptörü; kullanıcıların küçük bir alanda bile rahatlıkla ve hassas şekilde vidalama yapmalarını ve sıkmalarını sağlar. 95 milimetrelik uzunluğu ile çok kompakttır ve yuvarlak köşelerde etkili şekilde vidalama yapar.
  1. GHA FC2 Professional delici adaptörü, akülü delme/vidalama aletini bir jullük darbe gücüyle SDS-plus deliciye dönüştürür. Alışılagelmiş kırıcı delicilerden farklı olarak, GSR 14,4 V-EC FC2 Professional ve GSR 18 V-EC FC2 Professional betonda bile rahatlıkla delme yapabilir. Delme çağı on milimetreye kadar çıkabilir.

 

Üç harekette güvenli bağlantı: döndür, tıkırdat ve yerine oturt!

Dört ayrı FlexiClick adaptör, anahtarsız mandrenlerdeki bağlantıyla aynı şekilde bağlanır: Adaptör, FlexiClick ara yüzüne yerleştirilir ve saat yönüne doğru döndürülür. Tekrar eden tıkırtı, iki bileşen arasında güvenli bir bağlantı olduğunu ve sistemin artık kullanıma hazır olduğunu gösterir.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER