MarkaWorld.com

BOSCH TERMOTEKNİK SATIŞ SONRASI HİZMETLERDE DE İDDİALI

BOSCH TERMOTEKNİK SATIŞ SONRASI HİZMETLERDE DE İDDİALI
12 Ocak 2016 - 9:26 'de eklendi ve 2094 kez görüntülendi.

Bosch Termoteknik Satış Sonrası Hizmetler departmanı, Türkiye ve 17 Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerine servis hizmetleri veriyor. Türkiye’de 265 yetkili servis firması, konularında uzman 1400 servis teknisyeni aracılığıyla, kombiden, endüstriyel kazanlara, split klimadan, ticari tip VRF sistemlere kadar geniş bir ürün gamıyla hizmet sunuyor.

bosch_2

Bosch Yetkili servislerinin müşterilerine verdiği hizmet,  yılda ortalama 20 bin telefon  anketi yapılarak üst seviyede tutuluyor. Ayrıca yetkili servislerin operasyonel faaliyetlerinin Bosch Kurumsal Kimlik yapısına uygunluğu her yıl düzenli olarak profesyonel firmalar tarafından denetleniyor. Servislerin bireysel gelişimlerine de verilen önem çerçevesinde, yönetici ve teknisyenlere düzenli olarak bireysel gelişim eğitim programları uygulanıyor.

Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerinde ise servis faaliyetleri, Bosch Termoteknik distribütörleri tarafından yürütülüyor. Yurtiçi ve yurtdışı tüm partnerlerin servis eğitimleri, yedek parça ve sahada teknik destek hizmetleri 25 kişilik servis merkezi tarafından gerçekleştiriliyor. Bosch Termoteknik satış sonrası hizmetler departmanı merkez servis ekibiyle yurtiçi ve yurtdışında buhar sistemleri ve endüstriyel kızgın su sistemlerine direkt hizmet sunarken, kurumsal müşterilere VIP hizmeti veriyor.

bosch_3

Türkiye’de son zamanlarda yaygın hale gelen kurumsal müşterilere hizmet satışı 3 kişilik bir ekip tarafından yürütülüyor. Kurumsal Bakım Hizmetleri kapsamında müşterilerin ısıtma, soğutma, havalandırma ve tesisat alanındaki her türlü ihtiyaçları merkezden koordine edilerek karşılanıyor ve müşteri isteğine göre düzenli olarak raporlanıyor.

Her zaman müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak projeler üreten servis departmanı 2013 yılında tüm dünyadaki Bosch Termotechnology ülkeleri arasında ‘’Dünyanın en iyi servis organizyonu ödülü”nü almıştır.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER