MarkaWorld.com

BOSCH AKÜLÜ VİDALAMA ALETİ İLE YORULMADAN ÇALIŞMA İMKANI

BOSCH AKÜLÜ VİDALAMA ALETİ İLE YORULMADAN ÇALIŞMA İMKANI
14 Ekim 2015 - 14:56 'de eklendi ve 2064 kez görüntülendi.
  • Vidalama işlemini mükemmel ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirir
  • 0,9 kg (900 gr) ağırlığı ile yorulmadan çalışma imkanı sağlar
  • Hızı ayarlanabilen tetiği ile kullanım ömrü boyunca yaklaşık 100.000 adet vidalama yapabilir

bosch_02

Bosch Elektrikli El Aletleri Profesyonel serisi herkes için profesyonellik sağlayan, hayatı kolaylaştıran ürünler sunmaya devam ediyor. Yeni çıkan Bosch GSR 1000 Professional Akülü Vidalama Aleti vidalama işlemini mükemmel ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan tanıyor.

Sade tasarımı ve ergonomik yapısıyla kolay kullanım sağlayan Bosch GSR 1000 Professional Akülü Vidalama Aleti ahşap yüzeylerde 16 mm’ye kadar delme işlemi gerçekleştirebiliyor.0,9 kg (900 gr) ağırlığıyla taşıması çok kolay olan vidalama aleti,15,2 cm uzunluğu ile dar yerlerde bile çok rahat çalışma imkanı sunuyor. Yorulmadan çalışmaya uygun dizayn edilen Bosch GSR 1000 Professional akülü vidalama aleti sınıfının en kompakt delme vidalama aleti olma özelliği taşırken uzun akü ömrü özellikleriyle alışılmış kırıcı-delici aletlerin standartlarını yükseltiyor. Hızı ayarlanabilen tetiği ile kullanım ömrü boyunca yaklaşık yüz bin adet vidalama yapabilen Bosch GSR 1000’nin gövdesinde yer alan LED ekran göstergesi pil durumunun izlenmesini sağlar.

Herkes için profesyonellik imkanı tanıyan bu benzersiz ürüne sahip olmak için en yakın Bosch Elektrikli El Aletleri yetkili satıcısına başvurabilirsiniz.

 

yapionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER