MarkaWorld.com

BASF, İŞ ORTAKLARI İLE BİRLİKTE BÜYÜYECEK

BASF, İŞ ORTAKLARI İLE BİRLİKTE BÜYÜYECEK
18 Aralık 2015 - 10:48 'de eklendi ve 1865 kez görüntülendi.

Dünyanın lider kimya şirketi BASF, Yapı Kimyasalları alanında iş ortaklarıyla Antalya’da bir araya geldi. “Birlikte Büyüyelim” sloganı ile düzenlenen toplantıda Yapı Kimyasalları alanındaki gelişmeler ve şirket hedefleri iş ortakları ile paylaşıldı.

basf_2

BASF, Antalya Ela Quality Resort Otel’de düzenlediği “Birlikte Büyüyelim” etkinliğinde iş ortakları ile bir araya geldi. 2016 strateji ve hedeflerinin paylaşıldığı toplantısında yeni süreçler ele alındı.

BASF Yapı Kimyasalları Bölümü’nün iş ortaklarıyla bağlarını güçlendirmeyi hedeflediği toplantıda sektöre yön veren dinamikler hakkında bilgi verilirken, BASF’nin 150. yılını kutladığı 2015 yılı değerlendirmesi de yapıldı.

basf_3

“Birlikte Büyüyelim” toplantısı BASF Yapı Kimyasalları Bölümü Türkiye ve Orta Asya Pazar Yönetimi Direktörü Emrah Ertin’in açılış konuşmasıyla başladı. Ertin, açılış konuşmasında 2015 yılına dair sektörel değerlendirmelerde bulunurken BASF Yapı Kimyasalları Bölümü olarak başarılı bir yıl geçirdiklerini ifade etti. 2016 yılının rekabet açısından zor bir sene olacağının altını çizerken, “Güçlü iş ortaklarımızın desteği, sunduğumuz ürün gamı ve yüksek müşteri memnuniyeti, kalite ve sorumluluk gibi değerlerimizle 2016 yılında da başarılarımızı devam ettireceğimize inanıyorum” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER