MarkaWorld.com

Wee Baby yeni emzik serisi bebeklere rahatlık sağlıyor…

Anneler ve bebeklerine sağlıklı ürünler geliştiren Wee Baby, yeni emzik serisini piyasaya sundu. Trend Damaklı Emzikler serisi bebeklerin konforunu önemseyen tasarımıyla dikkat çekiyor.

Wee Baby yeni emzik serisi bebeklere rahatlık sağlıyor…
30 Mart 2017 - 14:35 'de eklendi ve 1727 kez görüntülendi.

Bebeklerin dünyaya geldikten sonra en sık kullandığı ürünlerden birisi şüphesiz emzikler. Doğal emme içgüdülerini tatmin ederek bebeklere güven duygusu veren emzikler, sahip oldukları özellikleriyle bir o kadar önemli. Wee Baby’nin yeni emzik serisi de bebeklerin konforuna öncelik veren tasarımıyla annelerin tercihi olacak.

Seride yer alan trend damak emzikleri, ortodontik hava alabilen damaklı emzik ucuyla bebeklerin emme hareketine uyum sağlıyor. Doğal damak yapısını ve diş gelişimini destekliyor. Emzik siper bölümünün ergonomik ve hafif olması da bebeklere rahatlık sağlıyor.

wee_2

Hava alma özelliği tahrişi engelliyor

Emzik siper bölümü hava alabilen açıklıklarla tasarlanan emzikler, nemden dolayı bebeklerin ağız çevresinin tahriş olmasını engelliyor. BPA içermeyen PP malzemeden üretilen Trend Damaklı Emziklerin; pembe, mavi, sarı ve yeşil renklerindeki tasarımıyla 6 ve 18 aya kadar kullanılabilecek iki farklı seçeneği bulunuyor. Tavsiye edilen perakende fiyatı ise; 5.75 – 5.90 TL arasında değişiyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER