MarkaWorld.com

KIDS BY FATİH KIRAL “MARIA VE ALICE” KOLEKSİYONU, İSMOB’TA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

KIDS BY FATİH KIRAL “MARIA VE ALICE” KOLEKSİYONU, İSMOB’TA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
11 Ocak 2016 - 9:12 'de eklendi ve 4676 kez görüntülendi.

Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap’ta düzenlenecek İsmob Fuarı’na ilk kez sadece kendi üretimi Çocuk ve Genç Grubu ile katılıyor. İsmob Üçüncü Hall, 322 nolu stantta Kids by Fatih Kıral markasına ait en yeni koleksiyonlar sergilenecek. 13 yılı aşkın süredir Çocuk ve Genç Odaları’nın öncü markaları arasında yer alan Kids By Fatih Kıral ‘’Maria ve Alice ‘’ koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

fatih_kiral_4

Kids By Fatih Kıral 200 metrekare alan üzerine duvar kağıdından perdesine kadar tüm detayları ile hazırlayacağı, 12 ayrı oda kurulumu ile küçük metrekarelerde kullanışlı alanlar oluşturacak.

fatih_kiral_2

0-24 yaş arası kız ve erkek oda takımı, farklı model ve renk seçenekleriyle fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak. Mobilya üretiminde çocuk sağlığını ön planda tutan marka kurşunsuz kimyasal kullanılmayan özel boyalar kullanıyor. El boyaması ile hazırlanan Marie ve Alice koleksiyonunda bebeklikten gençliğe kadar uzun yıllar kullanılabilecek fonskiyonel mobilyalar yer alıyor.

fatih_kiral_5

Türkiye genelinde 7 mağazası ile hizmet veren Kids By Fatih Kıral 2016 yılında mağaza sayısını da arttırmayı planlıyor.

 

mobilyaonline_yatay_banner1

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER