MarkaWorld.com

KARACA’DA MERAKLA BEKLENEN %50 İNDİRİM BAŞLADI

KARACA’DA MERAKLA BEKLENEN %50 İNDİRİM BAŞLADI
09 Aralık 2015 - 10:45 'de eklendi ve 2408 kez görüntülendi.

Çift Geyik Karaca’nın yeni sezon ürünlerinden beğendiğiniz ne varsa, Karaca mağazalarında %50 indirimle!

karaca_2

Ünlü designer Alfio Bonacchi’nin Karaca erkeği, Anna Romiti’nin ise Karaca kadını için tasarladığı Karaca Kış koleksiyonu, klasiğe karşı koyamayanlar için eşsiz indirim fırsatıyla Karaca severlerle buluşuyor.

Örme ceket ve etekler, anne eli değmiş gibi yünlerin bu kış sizi saran sımsıcak hali sıcak tutmaktan daha fazlasını vaat ediyor ve trendler arasından Karaca severlere göz kırpıyor. Çabasız şıklığı sevenler için denim ve indigo tasarımlı parçalar, mavi gölgelerin harmonisiyle birlikte değişen ışık ve gölge özellikleriyle daha fazla artistik hissetmenizi sağlıyor.

Ünlü designer Andrea Bonacchi liderliğinde hazırlanan TOSS Koleksiyonu kişisel zevklere hitap eden, modern çizgilerle donanımlı ve aynı zamanda rahatlığı öne çıkaran günümüz yeni nesil genç erkeklerin vazgeçilmezleri arasına giriyor. TOSS fırsatları tüm Karaca mağazalarında görücüye çıkıyor!

karaca_3

Tarzınız ne kadar klasik olursa olsun rahatlığınız maksimum olsun.

Sıkıcı kalıp ve modellerin aksine, oturan omuzlar, doğal görünümlü, vücudu saran kalıp ve zengin renk çeşidiyle mevsimin tüm enerjisine ritim tutan bir koleksiyon. İtalyan tasarımcılar eşliğinde her türlü detay, doğal yollarla ortaya elegan ve rafine görüntü, çağdaş Karaca bireyini ortaya çıkarıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER